18 Ağustos 2017 Cuma

  • 3,524 TL
  • 4,140 TL
  • 146,49 TL
  • 107.062

Rektör Korkmaz yaptı yine yapacağını

Rektör Korkmaz yaptı yine yapacağını

Rektör Adem Korkmaz’ın hemşireler haftası etkinlikleri esnasında yaptığı telefon görüşmesi herkesi duygulandırdı. Direk Cizde Devlet Hastanesi Başhemşiresini arayan Korkmaz yaptıkları fedakarca çalışmalardın dolayı oradaki tüm hemşireleri tebrik etti.

13 Mayıs 2016 Cuma 23:31 EĞİTİM

Rektör Adem Korkmaz’ın hemşireler haftası etkinlikleri esnasında yaptığı telefon görüşmesi herkesi duygulandırdı. Direk Cizde Devlet Hastanesi Başhemşiresini arayan Korkmaz yaptığı fedakarlıktan dolayı oradaki tüm hemşireleri tebrik etti.  

MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz hemşireler haftası etkinlikleri içerisinde öyle bir harekete imza attı ki ortamdaki herkesin gözleri yaşardı. Duygulu anların yaşanmasına sebep ise, Rektör Korkmaz’ın Cizre Devlet Hastanesi Başhemşiresi Ebru Yılmaz’ı cep telefonundan arayarak kutlama yapmasıydı. Rektör Korkmaz, Ebru Yılmaz, nezdinde tüm hemşirelerin aile ve belki de çocuklarından ayrı kalarak yaptıkları fedakârlıkların farkında olduklarını belirterek tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Özellikle Güneydoğu’da zor şartlar altında görev yapan hemşire ve sağlık çalışanlarının ve ülkemizdeki bütün hemşirelerin günlerini kutladı.

Cizre Devlet Hastanesi Başhemşiresi Ebru Yılmaz’da yaşanılan terör olayları nedeniyle kendisi dahil orada görev yapan çalışanların evlatlarını, eşlerini, anne ve babalarını bırakıp oradaki mağdur vatandaşların yardımına koştuklarını ve bu kutsal görevi seve seve yaptıklarını dile getirerek, onların unutulmamasının büyük bir davranış olduğunu vurguladı ve tüm meslektaşlarının hemşireler gününü de kutladı. Telefon konuşması kutlamanın yapıldığı alanda mikrofon ile tüm katılımcılara dinletildi, Ebru Hemşire yaptığı konuşma ile herkesi duygulandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

16 Mayıs 2016 Pazartesi 10:56

HE HE :)

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bucak otobüsü ile tır çarpıştı...

Bucak otobüsü ile tır çarpıştı...