28 Şubat 2020 Cuma

Enver Yücel Kampüsten Övgüyle Bahsetti

Enver Yücel Kampüsten Övgüyle Bahsetti

Yücel Öğrencilerle Eğlenceli Vakit Geçirdi...

28 Mart 2018 Çarşamba 10:51 EĞİTİM

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Burdur Bahçeşehir Kolejine ziyarette bulundu. Kampüs alanına hayranlığını bir kez daha dile getiren Yücel, Burdur Bahçeşehir Kolleji Türkiye’nin en muazzam kampüslerinden birisi dedi.

Kampüs alanına gelen Sayın Yücel'i Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin ve okul yöneticileri kapıda karşıladı.

Sayın Yücel kurucu Hurşit Çetin'in makam odasında, ziyareti hakkında bilgiler verirken şu sözleri de içtenlikle söyledi 'Türkiye'deki en güzel en muazzam kampüslerimizden birisi, belkide en güzeli hem suyu hem fiziki yapısıyla muazzam bir kampüs ' dedi ve başarılı çalışmalarından dolayı Hurşit Çetin'i tebrik etti.

15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezinde kolej öğretmenleriyle buluşarak eğitim-öğretim süreci ile ilgili kıymetli bilgiler paylaştı. Ve şu sözleri öğretmenlerle konuşmasının sonunda söyledi ; ‘ Burdur Bahçeşehir Koleji Avrupanın ve Türkiye’nin en iyi okullarından birisidir.’

Okul öğretmenleri ile fotoğraf çektiren Yücel sonrasında okul spor tesislerine giderek öğrenciler ile Futbol ve Bocce oynadı.

Yücel Burdur Bahçeşehir Koleji ziyaretini kampüs gezisinin ardından tamamladı.

Kurucu Çetin ve okul yöneticileri Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel'i kampüs alanından uğurladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eğitim Bir Sen Öğretmen Sorunları İçin Meydana İndi

Eğitim Bir Sen Öğretmen Sorunları İçin Meydana İndi