24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
SON DAKİKA

Bahçeşehir'in Sınavı Büyük İlgi Gördü

Bahçeşehir'in Sınavı Büyük İlgi Gördü

Bahçeşehir'in Sınavı Büyük İlgi Gördü

28 Şubat 2017 Salı 17:04 EĞİTİM

Burdur Bahçeşehir Kolejinin düzenlediği bursluluk sınavına 1300 öğrenci katıldı. Durumdan oldukça memnun olan okul yönetimi rekor bir düzeyde katılımın sağlandığını ifade etti. Velilerin büyük ilgi gösterdiği tanıtım ve sunumlarda ise Okul Müdürü Gurbet Çetin ve Psikolog Gamze Batı'ı katılımcılara bilgiler verdi. 

Erken Kayıtlar Mart'ta


İki oturum halinde gerçekleşen sınavlarda sınıflarda öğrenciler ter dökerken, velilerde aynı zaman dililinde Okul konferans salonunda düzenlenen sunuma katıldı.  Ayrıca 1 - 25 Mart tarihleri arasında avantajlı erken kayıtlarında stardı verilecek.

Sunumu Veliler Pür Dikkat Dinledi


Velilerinde büyük ilgil gösterdikleri sunumlarda okulun eğitim modeli hakkında Okul Müdürü Gurbet Çetin Gurbet Çetin, Yabancı Dil Eğitimi, KÖM(Kişiye özgü öğretim modeli, Logo ve Robotik, Mentör öğretmenlik, Stem, Akademik takip, Ölçme ve değerlendirme konularında bilgiler verdi. 
Okulun Psikoloğu Gamze Batı'da katılımcı verilere sunum yaptı. Batı, davranış yönetimi, üstün potansiyeller eğitimi, mindfull okul ve davranış yönetimleri hakkında verdiği bilgiler de veliler tarafından ilgiyle takip edildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

1-7 Mart Muhasebe Haftası

1-7 Mart Muhasebe Haftası