22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,117 TL
  • 6,828 TL
  • 249,93 TL
  • 83.675

Volkan Mengi'den Son Dakika Araç Açıklaması!..

Volkan Mengi'den Son Dakika Araç Açıklaması!..

.

10 Ekim 2018 Çarşamba 00:38 SİYASET

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi alınan araçla ilgili son dakika açıklaması yaptı. Başkan Mengi Açıklamasında;

AK Parti il teşkilatımızın kendi imkanlarıyla 2009 yılında partimize kazandırdığı 6+1 aracı 2014 yılında 2009 model 6+1 araçla dönemin il yönetimi tarafından yenilendi ve şimdi 4 yıl sonra yine şahsım ve il yönetimimiz az kullanılmış 2016 model 8+1 (ViP OLMAYAN) minibüs tarzla eski aracı yeniledi. Alınan araç şahsıma alınmış vip bir araç değil il yönetimim, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın ve merkez ilçe teşkilatımızın geçmişte faydalandığı gibi yine faydalanacağı programlarda kullanacağı partimizin ORTAK bir hizmet aracıdır. Programlara teşkilat üyelerimizle gitmek için kullandığımız Aracımızın yıpranması, bakım maliyetleri sürekli artması ve en önemlisi yolcu güvenliğini azalması nedeniyle araç yenilenmesi kararı alınmıştır. MAKAM ARACIM YOKTUR ve şahsi arabamı kullanmaktayım. 

Şunuda belirtmek isterim göreve geldiğimde il teşkilatımızın Mali verileri çok bozuktu ve 10 ayda il yönetimimiz ve Bayram Özçelik vekilimizin desteği ile esnaflara borçlarımızı ödeyerek Mali disiplinimizi sağladık ve şimdi teşkilat üyelerimizin yol güvenliğini sağlamak için mevcut arabamızı takasla az kullanılmış 2016 model 8+1 minibüs tarzı bu araçla yenileyerek partimize kazandırmış olduk. İl teşkilatımız her yerde başarılı olduğu gibi mali disiplin yönünden de başarı sağlamıştır. 

Teşkilatımızın başarısını ve özellikle uyumunu çekemeyenler bu tarz haberleri yaptıracaktır. Ama biz başarımızı hiç durmadan devam ettireceğiz. 

Özellikle haberin muhattabına sormadan yapılan bu asılsız makam aracı haberlerine üzülmüş bulunmaktayım.

Ama şunu unutmayacağız, inşallah AK Partili belediyemiz döneminde trilyonluk 5 adet makam aracı olmayacak ve il Başkanı olarak olmaması için mücadele edeceğim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hakkı mahir

19 Nisan 2015 Pazar 16:25

başsavcılık yaptığı ülkenin vatandaşı olmaktan utandığım kişi şu anda uzaydan inme şehrime milletvekili mi olaçak yazık olsun oy verene destekleyene...

ahmet selim

20 Nisan 2015 Pazartesi 08:06

{ hakkı mahir isimli kişinin yorumuna cevap : } o zaman git hangi ülkeye istiyorsan oraya iltica et, eğer gitmezsen sana yazıklar olsun...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

FETÖ'NÜN ASKER YAPILANMASINA OPERASYON

FETÖ'NÜN ASKER YAPILANMASINA OPERASYON