Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Volkan Mengi İlk Toplantısını Yaptı

Volkan Mengi İlk Toplantısını Yaptı

Volkan Mengi İlk Toplantısını Yaptı

20 Aralık 2017 Çarşamba 09:55 SİYASET

Uzun süredir beklenen Ak Parti Burdur'un il Başkanı sonunda beklendi. Herkesin beklediğinin aksine Başkan olarak sürpriz bir şekilde Volkan Mengi atandı. Mengi'nin atanması Burdur'da soğuk duş etkisi yaratırken, parti içerisinde büyük huzursuzlukta yaratmadı değil. Mengi açıklamalarında birlik ve beraberlik üzerine vurgu yapmayı ihmal etmedi.  

Teşkilatımla birlikte yürüyeceğim

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'tan mazbatasını alır almaz ilk vurgusu teşkilatçılık oldu. Yeni yönetim konusunda kararların teşkilatla birlikte alınacağını söyleyen Başkan Volkan Mengi, birlik ve beraberlik mesajları vermeyi ihmal etmedi.

Hedef Burdur Belediyesi

Başkan olarak parti binasında ilk açıklamasını yapan Mengi, ilk olarak  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da şükranlarını sunarak söze başladı, "2023, 2051 ve 2071 misyonları için üzerine düşeni yerine getireceğiz. Bıkmadan, usanmadan, yılmadan ve yorulmadan çalışacağız.  2018 yılı önemli bir yıl. Bu yıl da çok çalışacağı, Burdur Belediyesini hak ettiği Ak Parti Belediyesi yapacağız" dedi.

Askon ve Meclisten İstifa Edecek

Başkan Mengi, teşkilata seslenerek hepsinin destek ve dualarına ihtiyacı olduğunu söyleyere, başkanlığını yürüttüğü Aakon Yönetiminden ve Belediye Meclis üyeliğinden istifa edeceğini açıkladı.

Toplantıda İl Başkan Vekili Adem Çakıcı, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci hazır bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Doğrucu Davut

21 Aralık 2017 Perşembe 15:09

Volkan mengi gibi son derece mütevazı ve dürüst bir kardeşimize bu kadar yüklemeniz acaba sizin ve yalakalığını ettiğiniz otoritenin kuyruk acısını mı gösteriyor merak ediyorum.Volkan Mengi AkParti gençlik kollarından yetişmiş daha 30'unu doldurmadan Belediye Meclisine seçilmeyi başarmış bu davaya emek harcamış bir kardeşimizdir.İl başkanlığını sonuna kadar hak etmiştir ve iyi bir şekildede idare edecektir.Neticede Reis bu genç yaşında başkanlık için Mengi yi uygun gördü.sizede saygı duymakdüşer

Doğrucu Davut

21 Aralık 2017 Perşembe 14:54

Tüm teşkilat Mengi'nin başkanlığına Ilımlı baktığı bir ortamda şok etkisi yarattı gibi saçma sapan cümleler kurarak ancak komik duruma düşersiniz. Kendinizi Burdur kamuoyunu yöneten bir otorite olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz sayın Bomba15 yöneticileri... kaldı ki kamuoyunu doğru yönetseydiniz yalamaya devam ettiğiniz aşikar olan kişiler başkan olurdu... ama olmadı sebebi herşeyen önce samimi değilsiniz. Adamsan bu yorumu yayınla Bomba15

Dündar Ersan

20 Aralık 2017 Çarşamba 15:19

Sayın EditörYorum haberinizde kullandığınız "Soğuk Duş" deyimi hiç uygun değildir. Ak Parti il Bşk. için Ak parti Genel merkezin ölçütlerine göre Başkan bulmak Burdurda çok zordur. Hele siyasetteki şansını heder edenlerin bu şansı yeniden bulması çok daha zordur. Gizli açık ne yaparlarsa yapsınlar bu böyledir. Bu beklentiye kendini kaptıranlar için "soğuk duş" deyimi çok yerindedir. Ama her açıdan en uygun karar verilmiştir. Volkan bey e başarılar diliyoruz.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ard arda ölüm haberleri geliyor!..

Ard arda ölüm haberleri geliyor!..