09 Temmuz 2020 Perşembe

VALİ HASAN ŞILDAK'IN VEDA YEMEĞİNE SİYASİ TEPKİ DAMGASI!..

VALİ HASAN ŞILDAK'IN VEDA YEMEĞİNE SİYASİ TEPKİ DAMGASI!..

.

16 Haziran 2020 Salı 13:33 SİYASET

Burdur Valisi Hasan Şıldak’ın onuruna verilen akşam yemeğine Ak Partili ve MHP’li yöneticilerin katılmaması siyasi tepki olarak yorumlandı.

 

Vali Hasan Şıldak’ın Tefenni ziyareti esnasında toplanma yerinin değişikliği ile ilgili olarak MHP ve Ülkü Ocakları binalarının orada bulunduğu gerekçesi, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz tarafından ortaya atılarak tepkiye neden olmuştu.

Son olarakta MHP’li Belediye Başkanı Recep Aydın’ın Vali Hasan Şıldak’a tepkisini ortaya koyması neticesinde Burdur MHP İl ve İlçe teşkilat başkanları ve yöneticilerinin düzenlenen yemeğe tepki olarak katılmadıkları düşünülüyor.

 

Ak Parti İl Başkanı ve İlçe Başkanını ile yöneticilerinin Vali Şıldak onuruna verilen yemeye katılmamalarına ise anlam verilemedi. Ak Partili hiçbir ismin yemekte bulunmaması ise Vali Hasan Şıldak’a bir tepki olarak yorumlandı.

 

Millet İtitfakı Oradaydı

 

Vali Şıldak onuruna verilen yemeğe ise Millet İttifakının üyeleri CHP ve İyi Partililer hazır bulundu. CHP İl Başkanı İzzet Akbulut ile İyi Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan ile yönetciler aynı masada bir araya gelerek yemeğe katıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUCAK'TA 583 HANEYE COVİD-19 TESTİ YAPILACAK

BUCAK'TA 583 HANEYE COVİD-19 TESTİ YAPILACAK