18 Eylül 2020 Cuma

TEPKİLERDEN SONRA BAYRAM ÖZÇELİK İSMİ APAR TOPAR SÖKÜLDÜ

TEPKİLERDEN SONRA BAYRAM ÖZÇELİK İSMİ APAR TOPAR SÖKÜLDÜ

.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 20:25 SİYASET

Sürpriz şekilde Burdur'un 5 dönemdir Ak Parti'den Milletvekili Olan Bayram Özçelik'in ismi, yapımı tamamlanmak üzere olan Kapalı Spor Salonuna asıldığı görüldü.

Dev cephede Bayram Özçelik isminin paylaşılmasından sonra bir anda eleştirilerin hedefine oturan Ak Partili Vekil Bayram Özçelik'e ilk tepki CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker'den geldi. Göker, aktif siyasi hayatı devam eden bir milletvekilinin isminin yapımı devam eden bir kapalı spor salonuna verilmiş olmasının düşündürücü olduğunu paylaşarak, Takdir kamuoyunundur dedi.

Paylaşımlar ve tepkiler sonrasında ise Bayram Özçelik Kapalı Spor Salonu isminin Bayram Özçelik kısmının ise söküldüğü görüldü. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'ta yanlıştan dönüldüğünü ifade eder açıklamada bulundu.

Şimdi ise yapımı tamamlanmak üzere olan Kapalı Spor Salonu'nun isminin ne olacağı ise en büyük merak konusu oldu. Sosyal medya ise yıkılan spor salonunun isminin yeniden verilerek Atatürk Kapalı Spor salonu olması yönünde onlarca yorum ve paylaşımlar yapıldı.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

PTT ÇALIŞANI KANLAR İÇİNDE BULUNDU

PTT ÇALIŞANI KANLAR İÇİNDE BULUNDU