27 Mayıs 2020 Çarşamba

SON 3-2-1 DERKEN BOMBAYI PATLATTI

SON 3-2-1 DERKEN BOMBAYI PATLATTI

İDDİALAR BÜYÜK, KURT'UN RESTİ ONDAN BÜYÜK

20 Şubat 2019 Çarşamba 23:02 SİYASET

2018 Yerel Seçimlerinde aldığı oyla İyi Partiyi Burdur'da ikinci sıraya getiren, milletvekili seçilen ancak yurt dışı oyları ile bu şansı kaçıran, İyi Parti Burdur Milletvekili Adayı Osman Kurt, sosyal medya hesabından Son 3-2-1 diye başladığı geri sayım paylaşımları bugün bitti. Burdur’un en çok merak edilen konuları arasına giren ve büyük bir gizem yaratan Osman Kurt bombayı patlattı. Kendisi ile ilgili iddiaları soran Kurt, bunları söyleyenler veya çıkaranlara hesap sorarken, cümlelerinin sonunda en büyük restini çekti, “ispat edin her türlü siyasi organizasyondan çekilelim” dedi.

İyi Partili Ayben Deveci, Hasan Uçar ve İyi Partili Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yavuz Kaya ile Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ferit Çelikbaş’ın da olduğu konuşmalar silsilesinde iddia edilen konu Osman Kurt’un, Deniz Kurt ve Ak Partili Bayram Özçelik’in birlikte biryerlerde oturarak siyasi pazarlıklar yaptıkları üzerine. Asıl bomba ise Kurt’un önümüzdeki günlerde yapacağı basın toplantısında her şeyi açıklayacağını duyurması.

İŞTE KURT’UN O AÇIKLAMASI

 

Üzülerek de olsa, konuşmak benim için kaçınılmaz oldu.

Bu paylaşım kendi partilim! ve yöneticilerim! tarafından hakkımda çirkin, asılsız ve tamamen karalamaya yönelik çıkartılan söylentilerin bir kısmına cevap niteliğindedir.

Kasıtlı ve organize bir şekilde şahsımı itibarsızlaştırma ve yerel seçimlere bir malzeme olarak kullanma adına yürütülen bu çirkin organizasyon ile ilgili kısa bir paylaşımda bulunacağım. Detaylarını ve daha fazlasını ise önümüzdeki günlerde yapacağım basın toplantısında duyuracağım.

Hakkımda Çıkan Ve Ekim ayı (tarih çok önemli, çünkü planlı şekilde hareket etti diye yaydılar)içinde olduğu iddia edilen İlk Söylentilerden Bir Bölüm
Bahçelievler Mahallesi (Benimde doğup büyüdüğüm mahallem ) Muhtar Adayı olan Bu bayan, şahsım ile ilgili tamamen yalan ve iftiralar üzerine kurulu bir konuyu kaç kişiye, kaç şekilde anlatmış bir görelim;

AYBEN DEVECİ: “ Antalya’da İşadamları derneği yemeğine gittiklerinde Deniz Kurt, Bayram Özçelik ve Osman Kurt oturup görüşme yapıp, pazarlık ettiler. Deniz Belediye Başkanı olacak, Osman Kurt da AKP’den önümüzdeki dönem milletvekili adayı olursa şaşırma abim” dedi, Ankara’daki Önemli Abim. (Önemli Abisi ile bizzat konuştum, ‘Öyle Bir şey Yok’ diyerek yalanladı…)

AYBEN DEVECİ: Ferit Çelikbaş dedi ki, “Osman Kurt, Deniz Kurt ve Bayram Özçelik Antalya’da oturdu pazarlık yapıldı. Bu görüşmenin fotoğrafları da var. Deniz Kurt’un adaylığı o günden belli imiş” (Ferit Çelikbaş iyi arkadaşım! Olur…)

AYBEN DEVECİ: “Osman Kurt, Deniz Kurt ve Bayram Özçelik Antalya’da oturdu pazarlık yapıldı. Bu görüşmenin fotoğrafları da varmış. Deniz Kurt’un adaylığı o günden belli imiş” Mikro Kredi kullanan kadınlar ile olan günde konuşuldu.
-Yukarıda da görüldüğü üzere fitneyi çıkaran belli, karalama sabit fakat kaynak değişken. Abilerine ‘’çok konuştum, ne konuştuğumu bilmiyorum’’ demekle olmuyor, bak hatırlatıyorlar işte

FİTNE DEVAM EDİYOR…

HASAN UÇAR: “Osman Kurt, Deniz Kurt ve Bayram Özçelik Burdur’da bir pastanede oturup, Deniz Kurt’un adaylığı konusunda pazarlık yaptılar.” Kimden duyuyor, Mehmet Yavuz Kaya’dan. (Bu noktada Hasan Bey sorumluluğu üstünden atıyor)

MEHMET YAVUZ KAYA: (Bizzat aradım ve sordum) “Hatırlamıyorum” dedi. Yine sordum, “Ha öyle bir konu geçmişti” dedi. Ve devam ettim, “Abi sen kimden duymuş isen, öğrenir misin yoksa lafın çıktığı yer sen oluyorsun” dedim ve cevap bekledim, hala bekliyorum.

Yukarıdaki isimlerin ortak bir noktaları var o da malum ittifak 
Olayın geneline bakıldığında tek bir noktadan çıktığı belli olan bu organize iftiraların tetikçilerini, iddialarını ispatlamaya davet ediyorum. Yer ve mekân seçimi size ait olmak üzere, ismi geçen herkesin bir araya gelerek bu olayın gün yüzüne çıkartılmasını istiyorum. Eğer ki bu iddialar doğru ise, kardeşim Deniz Kurt ve Osman Kurt olarak ben, söz veriyoruz ki adaylık dahil her türlü siyasi organizasyondan çekileceğiz. İspatlamayanlar, kamuoyu önünde MÜFTERİ konumuna düşeceklerdir. Ayrıca aylardır konuşulan bu konu hakkında kimse bugüne kadar müdahale etmediyse, bu insanları susturmadıysa, bu saatten sonra benim haberim yoktu diyerek ortaya çıkmasın. 
Hakkımda ve ya hakkımızda yapılan diğer çirkin ithamlara ve bunları dillendirenlere (SÖZDE İYİ MECLİS ÜYESİ ADAYI ABİM dahil), çevremizdekilere yapılan tehditlere ve tehdit edenlere düzenleyeceğim basın toplantısında hak ettikleri cevapları vereceğim. Yine söylüyorum; herkesin kendi yalanları içinde boğulduğunu bu toplum görecek, bu yalancılar kendilerini unuttuğumu sanmasın. Onlar kendilerini bilir ,az bekleyin………

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

adsız

13 Ağustos 2015 Perşembe 10:58

{ Simsek isimli kişinin yorumuna cevap : } baki varol un açıklamalarını oku daha sonra konuş ihaleyi yapan başkası iftira atılan başkası devir alınan adam başkası

Yahya iş

13 Ağustos 2015 Perşembe 05:48

{ Simsek isimli kişinin yorumuna cevap : } Bilgi velge varsa yazın . Bomba 15 araştırsın doğru olan bu

Halis

13 Ağustos 2015 Perşembe 05:45

Bu köprünün altından çok su geçecek anlaşılan. Tebrikler Bomba 15 varsa bu yolsuzluk vatandaş lehine iyi bir gazetecilik örneği oldunuz. Hadi diğer basın neredesiniz? Sizde arkasını getirin de görelim.

varol

13 Ağustos 2015 Perşembe 00:50

Baki varol serenler tepesini ve havuzu adnan kiziltandan devir almistir peskes cekmekle ne alaka yalandan yorumlar

serkan

13 Ağustos 2015 Perşembe 00:48

Yolsuzu koruyan yolsuzdur bunlarin kimin oldugunu burdur halki iyi biliyor 7 haziranda alinan ders yetmedi birine

hüseyin candan

12 Ağustos 2015 Çarşamba 10:45

Bomba15 iyi bir köşe yazarı bulmuş, olayın üzerine giden şahsı kutluyor ş haberlerin devamını getirmesini bekliyorum

Simsek

12 Ağustos 2015 Çarşamba 10:30

Simsekin baki varolla ortak olduğu serenler tepesi ve yüzme havuzunu baki varolan peşkeş çektiği cicin görevden alınmış olabileceğini de bi araştırın

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MAKÜ Zirveye Oynuyor

MAKÜ Zirveye Oynuyor