22 Ocak 2019 Salı

  • 5,323 TL
  • 6,054 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

SİZİN AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYINIZ KİM

SİZİN AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYINIZ KİM

İŞTE ANKETİMİZİN SONUCU

14 Mayıs 2018 Pazartesi 01:13 SİYASET

Ak Parti Burdur Milletvekilliği için Ak Parti Genel Merkez ve İl Teşkilatlarından sonra bizlerde Bomba15 olarak okuyucularımıza soralım dedik ve “SİZİN AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYINIZ KİM?” diyerek sorduk ve 2.5 gün süren bir anket hazırladık.  Anketimiz resmiyet taşımayan , etkisi ve geçerliliği  olmayan  bir çalışmadır. Bizler yalnızca Burdurlu okuyucularımızın ne düşündüğüne ve istediklerine tercüman olmaya çalıştık.

Anket Değişimden Yana

Anketin sonucuna bakıldığında ilk göze çarpan detay değişim ve yenilikti. En çok oy alan ilk üç ve altı adaya bakıldığında yeni isimler olduğunu gördük.  Yine ilk altı aday arasında iki Bucaklı isimde bulunuyor.

Çok fazla sahte oy kullanılmış

Anketin yayına verilmesi ile birlikte haberin sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmasının hemen ardından çok fazla şikayet ve engelleme aldığı için haber ulaşıma kapatıldı. Bunun yanında anket, sahte yazılımlar,  oy kullanma programları ve modem oyunları ile sabote edilmeye çalışıldığını da gördük.

Gerçek oy oranlarını bulmak için uzun süren IP taraması yapıldı ve anketin açıklanması zaman aldı.  Yaklaşık 8947 oyun kullanıldığı anketimizde geçerli oy sayısı 1764 oldu.

İLK DOKUZ

İŞTE İSİMLERİN ALDIĞI OYLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ali

14 Mayıs 2018 Pazartesi 11:42

diğer partiler yok mu?

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bu Acının Tarifi Yok

Bu Acının Tarifi Yok