22 Eylül 2020 Salı

Siyasilere Seslenen Şahan Geçmişin Sayfalarını Açtı

Siyasilere Seslenen Şahan Geçmişin Sayfalarını Açtı

Kentsel dönüşümü salon çığırtkanlığına heba ettik

22 Ocak 2020 Çarşamba 17:50 SİYASET

Burdur BelediyeBaşkanı Ali Orkun Ercengiz'in 18 Uygulaması ile ilgili yaptığı toplantıya Harita Mühendisleri Odası Adına katılan Ahmet Şahan geçmişin kanayan bir yarası olan "kentsel dönüşüm" konusuna da parmak bastı. Siyasilere de seslenen Şahan, bu konuyu siyasete alet etmeyin dedi. 18 uygulamasının arazi ve arsa düzenlemesi olduğunu ifade eden Şahan, "18 uygulamalarının hepsinde benden para aldı, para verdi vardır. Burdur küçük yer" dedi.

Kentsel Dönüşümü Hatırlattı

Kentsel dönüşümü siyasete habe edildiğini söyleyen Ahmet Şahan, Burdur'un geçmişte kentsel dönüşüm ile ilgili yaşadığı problemi hatırlatarak, "Kentsel dönüşümü salon çığırtkanlığına heba ettik" dedi.  

Şahan'ın bu çıkışı sonrası gözler Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e döndü. Başkan Ercengiz, 2014 yılında kazandığı belediye başkanlığının kapısını açan slogan "Kentsel dönüşüm, rantsal dönüşüm" sözleri olmuş Burdur büyük bir fırsatı kaçırmıştı.

Çığırtkanlara heba ettik...                               

Siyaset vurgusu yapan Ahmet Şahan, "Kentsel dönüşümü salon çığırtkanlığına heba ettik.3 mahallemizde şuanda imar planı kentsel dönüşümüne girdik. Bütün siyasetçilerimizden talebimiz 18. madde uygulamasını siyasete alet etmeyin. Burdurun önü bu uygulama ile açılmıştır. Başkandan ricamız bu uygulamanın devam etmesidir" dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUTSO'DAN FACEBOOK VE INSTAGRAM EĞİTİMİ

BUTSO'DAN FACEBOOK VE INSTAGRAM EĞİTİMİ