24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,811 TL
  • 6,627 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Şirinevler ve Armağan İlci'de Başkan'ın Modunu Düşürdüler

Şirinevler ve Armağan İlci'de Başkan'ın Modunu Düşürdüler

.

11 Ocak 2019 Cuma 12:15 SİYASET

Seçim kampanyasını tüm hızıyla sürdüren Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Şirinevler ve Armağan İlçe Mahallelerinde hayal kırıklığı yaşadı.

Şirinevler Mahallesinde yapacağı toplantı duyurulmuş ancak bir gün sonra hava muhalefeti gerekçe gösterilerek iptal edilmişti. Atatürk ve Fevzi Çakmak Mahallelerinde yapılan toplantı yoğun yağmur ve soğuk havaya rağmen yapılırken, Şirinevler Mahallesi buluşmasının iptal edilmesinin muhtemel mahalleli tepkisi olduğu söyleniyor. Başkan'ın tepkilere maruz kalmaması için toplantının iptal edildiği ve hava muhalefetinin gerekçe gösterildiği konuşuluyor.

CHP'nin en güçlü olduğu mahalleler arasında yer alan ve Ali Orkun Ercengiz'e en çok oyun çıktığı mahalleler arasında yer alan Armağan İlci'de durum farklı değil. 200'ün üzerinde CHP üyesinin bulunduğu gerek sms ile gerekse apartmanlara yazı yapıştırarak, muhtarlığın da çağrısına rağmen katılımın az olması yüzlerin asılmasına neden oldu.

Meclis ve parti üyeleri ile İyi Parti İlçe Başkanı Süleyman Seçer'in de katıldığı bir toplantıda salonu dolduranların yalnızca Ercengiz'in birlikte gezdiği ekip olunca Başkan'ın da modunu düşürdüler. Tüm bunların üzerine toplantı esnasında Başkan Ercengiz'in sayfasından uyuyanların resmi paylaşılınca yaşananlar Burdur siyasetinde günün alay konusu oldu.

(MOD: keyfi kaçmış,havasında olmayan,yapası gelmeyen,bezgin, ortamdan kopmuş ruh hallerini sergileyen insanın görüntüsünü tanımlayan deyim. canlandırmaya,sirkelenmesine çabalayan dostu ne kadar uğraş verse de kendisi istemediği sürece zorlamanın bir anlamı yoktur.)

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

VALİ ŞILDAK GAZETECİLERLE BİR ARADA

VALİ ŞILDAK GAZETECİLERLE BİR ARADA