20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Salda Yolu İçin 4 Milyon Ödenek

Salda Yolu İçin 4 Milyon Ödenek

Özçelik, Turizm Bakanlığından 4 Milyon Ödenek Çıktığını Duyurdu

27 Mart 2018 Salı 08:33 SİYASET

 

YEŞİLOVA SALDA KAYAK MERKEZİ İÇİN KÜLTÜR Ve TURİZM BAKANLIĞINDAN  4 MİLYON ÖDENEK:

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur İlinin tek Kayak Merkezi olan Salda Kayak Merkezine ödenek ayrıldığını açıkladı.

“ÖDENEKLE KAYAK MERKEZİNİN YOLLARINDA ÇALIŞMALAR YAPILACAK”

Salda Kayak Merkezinin açılmasında büyük katkı sağlayan, açıldıktan sonra da yeni yatırımların yapılması için çaba gösteren Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı açıklamada “Burdur’umuzun Tek Kayak Merkezi olan Yeşilova Salda Kayak Merkezimizin ulaşımı, yolunun bakım ve onarımı için 4 MİLYON Ödenek 2018 Yatırım Programına ayrılmış durumdadır. Yeşilova Salda Kayak Merkezi Yolunun bakım, onarım ve asfalt çalışmaları için 4 Milyon Ödenek kullanılacaktır.”dedi.

12 Ay Kayak Alanında da Eğitim Kamplarının Salda Kayak Merkezinde yapılması için çalışmaların devam ettiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Yeşilova Salda Kayak Merkezimizin Yaz ve Kış kullanılması, 12 Ay Yaz, Kış Eğitim Kampları için çalışmalar devam etmektedir. Kayseri Erciyes Kayak Merkezinden Salda’ya tahsis ettirdiğimiz Telesiyej Tesisinin bakım, onarım ve montajı için gerekli ödeneğin ayrılması için Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak’ı yaptığımız ziyaret ve görüşmede talepte bulunduk. Bu talebimizin takipçisi olacağız. Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’a Burdurlu hemşerilerim adına şükranlarımı sunarım. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarla.” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ak Gençlikten Ahde Vefa

Ak Gençlikten Ahde Vefa