27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

PETEK TOPLANTIDA TEŞKİLAT VURGUSU YAPTI

PETEK TOPLANTIDA TEŞKİLAT VURGUSU YAPTI

BAŞKAN FAKİ TEŞKİLATLARA TEŞEKKÜR ETTİ

20 Mayıs 2017 Cumartesi 18:50 SİYASET

AK Parti Burdur İl Başkanlığımızda Mayıs Ayı İl Danışma Meclisi toplantısını, Ak Parti Burdur İl Başkanı Dr. Süleyman Faki Başkanlığında, Ak Partili vekil Reşat Petek’in katılımı ile yapıldı. Toplantıya İl ve İlçe Başkanları ile teşkilatları katıdı.

 

Başkan Faki Teşekkür Etti

 

Toplantıda geçen referandumu değerlendiren Başkan Faki tüm teşkilatlara çalışmalarından dolayı ve Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarı elde edildiği  için teşekkür etti. Tüm teşkilatları Ankara’da yapılacak Ak Parti 3'üncü Olağanüstü Büyük Kongreye davet eden Başkan Faki, kendilerinin de büyük bir katılımla orada olacaklarının altını çizdi.  Başkan Faki 10 otobüsün İl Başkanlığı Binasından kalkacağını da hatırlattı.

 

Teşkilat çalışmalarının önemine değindi

 

Yaptığı konuşmada teşkilat çalışmalarının önemine değinen Reşat Petek, 2 yıl önce aday olduğunda yaptığı konuşmayı hatırlattı. Petek, “Burdur’a gelip eski binada yaptığım ilk konuşmadaki notlarıma baktım. Teşkilat vurgusu yapmışım. Hangi kademede olursa olsun, teşkilatın disiplinli çalışması ve önemini işaret eden bir sohbetlerimiz olmuş” dedi.

Başarıyı getiren etkenleri sıraladı

 16 Nisanda alınan başarının aralıksız, süratli, ilkelere uygun ve zafere kenetlenmiş olarak yapılan çalışmalar neticesinde kazanıldığını söyleyen Petek, “Çevremize baktığımızda Antalya, Denizli, Uşak’ın renkleri farklıydı. Burdur ve Isparta’dan İç Anadolu’ya da yine %50’nin üzerindeki daha güzel neticeleri ve onun renklerini gördük, sevindik. Burdur olarakta hamdolsun bu sevinci birlikte paylaştık” diyerek tüm teşkilata teşekkür etti.

Gençlerimiz geleceğimizin teminatı olduklarını 15 Temmuz’da gösterdiler!..

Toplantıya katılan Ak Parti Burdur milletvekili Reşat Petek ise konuşmasına 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramını kutlayarak başladı. Geleceğimizin teminatının gençleri olduğunu ifade eden Petek, bunu ise gençlerin  15 Temmuz gecesi verilen mücadele de bir kez daha ispatladıklarını söyledi.  Petek konuşmasında, “Ak Parti'de 21 Mayıs'tan sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, çift başlılık bitecek ve yapılan reformlar hemen devreye girecek. Türkiye her alanda yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil edilecek” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Ercengiz'in Dev Ekranda Maç Fikri Sosyal Medyayı Yıktı

Başkan Ercengiz'in Dev Ekranda Maç Fikri Sosyal Medyayı Yıktı