16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Petek O Söylentilere Son Noktayı Koydu!..

Petek O Söylentilere Son Noktayı Koydu!..

İŞTE O AÇIKLAMASI...

03 Mayıs 2018 Perşembe 18:04 SİYASET

Ak Parti Burdur milletvekili aday adaylığı için başvuran 27 kişilik isim listesinin arasında Reşat Petek’in isminin olmamasından dolayı çıkan söylentilere ve haberlere Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek son noktayı koydu.

Petek, Burdur’dan aday adayı olduğunu ancak, 25. Dönemde olduğu gibi genel merkeze yaptığı başvuruda alternatif olarak ikinci bir yer daha yazmasının söz konusu olduğu için bunu da İstanbul 1. Bölgeden yana kullandığını söyledi.

İşte İşin Doğrusu

27. dönem milletvekilliği adaylığı konusunda Burdur’dan aday adayı olmadığı şeklindeki haberlerin doğruluk payının olmadığının altını çizen Petek, durumu şu şekilde anlattı, “Ben 25. Ve 26. dönem Ak Parti Burdur Milletvekili olarak 27. Dönem milletvekilliği aday adaylığımı Burdur’dan başvurdum. Genel merkeze yaptığım başvuruda alternatif olarak ikinci bir yer daha yazmamız söz konusu olduğu için, tıpkı 25. Dönemde olduğu gibi İstanbul 1. Bölgeyi de tercih ettim” dedi. Petek, Burdur’dan aday adaylığı ile ilgili hem hemşehrilerinin hem de teşkilatın tereddütü olmasın dedi.

Bu beyanların amacı farklı

Burdur’dan aday adayı olmadığı ile ilgili çıkan söylenti ve haberlerin amacının farklı olduğunu da dile getiren Petek, bazılarının amacının siyaseten farklı bir amaç güttüğünün altını çizdi. Petek açıklamasında, “Bazıları aday olmadı şeklindeki beyanlarla siyaseten farklı bir amaç elde etmek isteyebilirler. Nihayetinde  aday adayları arasında tercih yapmak ve adayları belirlemek Genel Merkezimizin ve Genel Başkanımızın takdirindedir” dedi.  Petek açıklamasının sonunda 24 Haziran seçimlerinin Burdur’a  ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bayram Özpetek

14 Mayıs 2018 Pazartesi 08:02

FETÖ'nün siyasi ayağına ne zaman sıra gelecek?

OSMAN

04 Mayıs 2018 Cuma 08:18

TÜM BUCAK HALKI SENİNLE VEKİLİM.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İLÇE VE BELDELERE KREDİ!

İLÇE VE BELDELERE KREDİ!