20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,015 TL
  • 6,722 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

Özdağ'dan Kafaları Karıştıran Konuşma...

Özdağ'dan Kafaları Karıştıran Konuşma...

ÖNCE İTİRAF, SONRA AÇIKLAMA. ADAY KURT'MU

15 Kasım 2018 Perşembe 21:25 SİYASET

 

Yapılan Genel Seçimlerde Yerel oyları ile Milletvekili seçilen ancak Yurt dışından gelen oylar nedeni ile Milletvekilliğini kaçıran Osman Kurt için Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ'dan bugün ki konferansında günah çıkartırcasına açıklamalar geldi. Atatürk Konferans ve Sergi salonunda verdiği konferansta açıklamalarda bulunan Özdağ "siz vekilinizi seçtiniz ve yollandınız, yurt dışı oyları durumu değiştirdi diyerek,  "siz işinizi yaptınız, biz yapamadık" itirafında bulundu.

Laf Arası Aday Mesajı

Tüm bu açıklamalar sonrası yerel seçimler ile ilgili de üstü kapalı mesajlar veren ve konferans sonunda Osman Kurt'un aday gösterileceği yorumlarına neden olan konuşmasında, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, "Şimdi sizden yerel seçimde belediye başkanını seçip, Ankara'ya yollamadan buradan reislik durumuna getirmeniz için, aynı kararlılık ve inançla çalışmanızı Sayın Genel Başkan ve Ben rica ediyoruz" dedi.

Partililere en güzel,etkili ve sonuç alıcı çalışmayı gerçekleştireceğinize inancımız tam diyen Özdağ, "İyi Parti toplumun her kesiminden oy alan bir parti. Bize soruyorlar ittifak var mı? Herhangi bir parti ile ben öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ve şahsen karşıyım. Ama bizim lehimize çekilmek isteyen arti olursa itiraz etmeyiz, teşekkür ederiz" dedi.

Tam Kadro Gelecekler

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ konuşmasında Burdur'un kendileri için önemli olduğunu da her defasında vurguladı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de kampanya çalışmalarına geleceğini ifade eden Özdağ, bu süre içerisinde hem kendisinin hem de diğer genel başkan yardımcılarının Burdur'da kalarak kampanya yürüteceklerini partililerle söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mehmet Göker Hoşgeldiniz Dedi, Sorular Yöneltti

Mehmet Göker Hoşgeldiniz Dedi, Sorular Yöneltti