Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,353 TL
  • 6,090 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

Özçelik, BURTRAK Arazisi Adalet Bakanlığına Tahsis Edildi

Özçelik, BURTRAK  Arazisi Adalet Bakanlığına Tahsis Edildi

BURTRAK, Cezaevleri Lojistik ve İş Yurtları Olma Yolunda

07 Mart 2018 Çarşamba 13:39 SİYASET

BURTRAK arazisi ile seçildiği ilk dönemden bu tarafa yakından ilgilendiğin ifade eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, uzun süredir Burtrak arazisi üzerinde Adalet ve Orman ve Su İşleri Bakanlarımız arasında görüşmeler yapıldığını söyledi.

Son Çıkan KHK Kapsamında Orman arazilerinin Adalet Tesisleri için kullanma kararı alındıktan sonra Burtrak arazisinin Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğünce Açık Ceza Evleri, İşyurtları ve Bölge Cezaevleri Lojistik İş alanları olarak kullanılmak üzere değerlendirilmek için Adalet Bakanımız Abdülhamit GÜL tarafından talep edildiğini söyleyen Özçelik, " Burtrak Arazisi 729.978 metrekare alan bedelsiz olarak ön izni Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof Dr Veysel EROĞLU tarafından olur verilmiştir. Önümüzdeki aylarda Adalet Bakanlığımız değerlendirmelerde bulunulacaktır"dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

emre

29 Aralık 2014 Pazartesi 15:27

{ AYSEL KARAÇAM isimli kişinin yorumuna cevap : } aysel hanım kamuoyunu bu yanlış bilgiden düzelttiğiniz için size minnettarız. önemli olan kardeşin sorununun çözülmesi bahsettiğiniz bilgi paylaşılsa ne olur paylaşılmasa .....

AYSEL KARAÇAM

29 Aralık 2014 Pazartesi 10:42

beyin ölümü gerçekleşen bebek değil, 16 yaşında bir erkek hasta idi.haberi yakalamışsınız ama yanlış aktarıyorsunuz.burdur devlet hastanesi organ nakli koordinatörü.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bizans Dönemine Ait Yılan Derili Dini Kitap Yakalandı

Bizans Dönemine Ait Yılan Derili Dini Kitap Yakalandı