20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,745 TL
  • 5,497 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Özçelik Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Özçelik Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

İl Müdürü Bayram'a sahip çıkan Özçelik, CHP'lilere demediğini bırakmadı

11 Eylül 2017 Pazartesi 19:26 SİYASET

Bugün CHP İl Başkanı Barış Ayten ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in Atatürk Resmi ve Türk Bayrağı’nı alarak İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram’ın makam odasına koydukları olaya Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’ten zehir zemberek açıklama geldi.

                        

Özçelik yaptığı zehir zemberek açıklamada yazıklar olsun sizin siyasetinize diyerek, yapılan mahsumane ziyaretin suistimal edildiğini söyledi.

Özçelik yaptığı açıklamada şunlara yer verdi,

 

Taşınmakta olan bir müdürlük ziyaretimi suistimal ederek olayı nerelere kadar taşıdınız. Sizin sıkıntınız daha önceki saldırılarınız da, olaylarda istediğinize ulaşamamaktı.

Çirkef siyaset yapıp aklı sıra şimdi netice almak istiyorsunuz. Siz işte tek parti zulmünüz den bu tarafa neden iktidar olamıyorsunuz buradan belli.

Kalleş siyaset yolunu tercih ediyorsunuz. Yine Atatürk’ü suistimal ediyorsunuz.

Atatürk sizin tekeliniz de mi ?

Mustafa Kemal Atatürk bu milletin ortak değeridir, ortak kurucusudur. Milli Eğitim İl Müdürlüğünün yıllarca Bur-Trak’ın lojmanlarında dar, hizbe odalarda çalışılan müdürlükten modern bir binaya kazandırdığımızı tebrik edeceğinize , benim taşınma işleri nasıl gidiyor, eksiklikler var mı? ziyaretimde ki bir fotoğrafı alarak suistimal ettiniz.

Yazıklar olsun sizin siyasetinize.

Burdur eğitimde marka şehre AK Parti iktidarında geldi. 27. – 30. sıradan 1.sıraya ve ilk 3’e yerleştik.TEOG’da LYS-YGS’da biz daha fazla nasıl başarılı oluruzu  konuşacağımıza Burdur da yapacak başka işiniz kalmadı mı? da bina basarsınız

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

ali yet

13 Eylül 2017 Çarşamba 09:55

ağzına sağlık sayın vekil.

Hakan Öztürk

13 Eylül 2017 Çarşamba 01:27

Esas sana yazıklar olsun sayın vekilim bu işlerin buraya geleceği belliydi ATATÜRK hepimizin değeridir kabul etsenizde etmesenizde....

Gerçekçi

12 Eylül 2017 Salı 08:29

Sn Özçelik.Bu binanın yapımında emeğin varmış gibi sözler ediyorsun:Varsa Allah razı olsun.Fakat sen kuştüyü koltuğunda kimi nereye süreyim hangi yandaşı ihya edeyim düşüncelerinde iken yağmur boran her türlü şartlarda hizmet edenler bu eseri sahiplenir.Ayrıca Atatürk'e olan hazımsızlığınızı cümle alem biliyor.Kıvırmaya gerek yok...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Bahçeşehir Kolleji Daha İddialı Başlıyor

Burdur Bahçeşehir Kolleji Daha İddialı Başlıyor