27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

O Kapı kırıldı mı, kilit mi söküldü bilinmiyor!..

O Kapı kırıldı mı, kilit mi söküldü bilinmiyor!..

Başkan Ayten reddetti, Oğuzkan ise susuyor…

02 Mayıs 2017 Salı 23:52 SİYASET

Bugün CHP İl Başkanı Barış Ayten’in CHP Merkez İlçe Başkanlığının kapısını kırarak içeri girdiği şeklindeki iddialar gündeme bomba gibi düştü. İddialar o kadar ağırdı ki Başkan Ayten’in Sıdıka Oğuzkan’ın odasının kapısını kırarak içeri girdiği, kısa süreli tartışmanın yaşandığı ve İlçe Başkanı Oğuzkan’ın konuyu Genel Merkez’e ilettiği ve oradan gelecek sonuca göre açıklama yapacağı yönündeydi. Başkan Oğuzkan susarken, ne yaşananları reddetti ne de kabul etti.  

 

Başkan Ayten Servis edeni kınadı,

başarı gölgelenmek istiyor dedi

 

Konunu gündeme düşmesi sonrası kısa bir açıklama yapan İl Başkanı Barış Ayten “kapı kırılma” konusunun tamamı ile gerçek dışı , incitici ve  üzücü olduğuna yer verdi. Başkan Ayten açıklamasında ayrıca “Servis edeni kınıyoruz; birliğimiz ve başarılı çalışmalarımız gölgelenmek isteniyor” diyerek olayı farklı bir mecraya çekti.

 

İşte Ayten Cephesinden olay

 

Başkan Ayten kanadından alınan bilgilere göre ise söz konusu kapının sürekli kilitli ancak diğer başkanlık odaları dahil olmak üzere hepsinin kapılarının açık olduğu, Başkan Ayten’in sürekli uyarmasına rağmen kapının nedensiz yere kilitli  tutulduğu, gereksinim duyulan tüm evrakların orada olmasından dolayı aksaklık yaşandığı ve bu sebeple kilidin kırılarak söküldüğü ve  içeri girildiği yönünde.

 

Başkan Oğuzkan susunca ortalık gerildi

 

Tüm bunlar yaşanırken olayın direk tarafı Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan ise susmayı tercih etti. Konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınan ve iddialara göre Genel Merkeze şikayet ettiği ve oradan gelecek cevaba göre açıklama yapacağı konuşulan Başkan Oğuzkan ne yaşananları reddetti ne de kabul etti. Susarak ve açıklama yapmayarak İl yönetimini de zor durumda bıraktı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Muslu ay

05 Mayıs 2017 Cuma 16:53

Ha kapı ha kilidi ne farkeder ki. Adam yapmış yapacağını

Müsafir

04 Mayıs 2017 Perşembe 11:00

YAZIKLAR OLSUN !

AK OĞLAN

03 Mayıs 2017 Çarşamba 11:04

birbirinizi yiyin inşaALLAH

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Kitap Fuarı Tüm Hızıyla Sürüyor

Burdur Kitap Fuarı Tüm Hızıyla Sürüyor