20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Milletvekili Petek'ten 30 Ağustos Mesajı!

Milletvekili Petek'ten 30 Ağustos Mesajı!

"Aziz Yurdumuzu bölmek ve parçalamak emellerini güdenler bu amaçlarına asla ulaşamayacaklar"

29 Ağustos 2017 Salı 20:01 SİYASET

15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek mesajında; "Aziz Milletimizin istiklal uğruna verdiği mücadele ile kazanılan büyük zaferin 95. yıl dönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 
26 Ağustos 1922'de başlayan ve 30 Ağustos’ta kahraman ordumuz ve aziz Milletimizin büyük başarısıyla sonuçlanan bu zafer, bütün dünyaya Türk Milletini yok etmenin, vatanını işgal etmenin imkânsız olduğunun da en büyük ispatıdır. Kahraman Ordumuzun o gün vermiş olduğu destansı mücadele bu gün bizlere her yıl coşku ile kutladığımız büyük bir bayram olarak miras kalmıştır. O gün kazanılan zaferin mutluluğunu ve gururunu bu günde yüreklerimizde aynı duygularla muhafaza etmekteyiz ve bundan sonrada etmeye devam edeceğiz.
Ülkemizi işgal ederek aziz Milletimizi bölmek, parçalamak ve yok etmek isteyenler emellerine ulaşmadan bizlere büyük bir zafer kazandırarak nasıl geldikleri gibi gittilerse bu günde Aziz Yurdumuzu bölmek ve parçalamak emellerini güdenler bu amaçlarına asla ulaşamadan tarihin derinliklerinde yok olup gideceklerdir.
Bizlere bu gün dahi büyük bir coşkuyla kutladığımız büyük zaferi armağan eden aziz şehitlerimizi rahmet, hürmet ve şükranla yad ediyor, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.
Bu vesile ile Tüm hemşehrilerimin ve aziz Milletimizin  30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Özçelik'in Zafer Kutlaması

Özçelik'in Zafer Kutlaması