01 Haziran 2020 Pazartesi

MHPLİ ÖKTE'DEN, AK PARTİLİ MENGİ'YE ZİYARET

MHPLİ ÖKTE'DEN, AK PARTİLİ MENGİ'YE ZİYARET

BAŞKANLARIN MESAJI NET

04 Ekim 2019 Cuma 15:58 SİYASET

Cumhur İttifakının İki Parti İl Başkanı Mengi ve Ökte dün Ak Parti İl binasında bir araya geldi.

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ile MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte ve Merkez İlçe Başkanı Salih Parlar'ın buluştuğu ziyarette Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'da vardı. Cumhur İttifakı'nın tartışıldığı Burdur'da iki Başkan bir araya gelerek 'BİRLİKTEYİZ' mesajını verdi.

Mengi: İstişarede Rahmet Vardır...

Geçtiğimiz gün Ak Parti Belediye Meclis Grubunun MHPli Tefenni ile CHPli Burdur Belediyesi arasındaki Asfalt Plenti hibesinin "DİYET ÖDEME" olarak açıklanmasından sonra gerginlik yaşanmış Burdur'da CUMHUR İTTİFAKI yine tartışılır olmuştu. Dün gerçekleşen buluşmada "İstişarede rahmet vardır" diyen Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi "Ülkemize karşı kurulmak istenen kirli ittifaka karşı ülke genelindeki Liderlerimizin duruşunu yerelde de karşılıklı sağlanabilmesi için hasasiyetlerimizi değerli MHP il Başkanımız Hikmet Ökte ile karşılıklı paylaştık" diyerek kamuoyuna birlikte hareket mesajını verdi.

Ökte: Cumhur İttifakı 2023’e Kardeşçe Devam...

Gerçekleşen ziyaret sonrası sosyal medya hesabından MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte'de iddialı paylaşımı ile BİRLİKTE HAREKET mesajını yineledi. Gündeme dair konuları Başkan Mengi ile istişare ettiklerini söyleyen Başkan Hikmet Ökte, " Cumhur ittifakı 2023’e kardeşce devam" dedi. Ökte ayrıca ziyarette Partide bulunan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'na da Karamanlı ilçesinde meydana gelen sel baskınında yardımlarını esirgemeyerek araçları ile destek verdiği için teşekkür etti.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

''HAYVANLARI KORUYORUZ VE ÇOK SEVİYORUZ…''

''HAYVANLARI KORUYORUZ VE ÇOK SEVİYORUZ…''