Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,348 TL
  • 6,094 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

MHP Burdur İl İstişare Toplantısına Yoğun İlgi

MHP Burdur İl İstişare Toplantısına Yoğun İlgi

Başkan Ökte, Yerel ve Genel Seçimlerde İddialı Konuştu

04 Mart 2018 Pazar 16:10 SİYASET

MHP Burdur İl Başkanlığı öğretmen evinde düzenlediği il istişare toplantısı ile il ve ilçe teşkilatlarını bir araya getirdi.  İlginin yüksek olduğu buluşma düzenlenen kahvaltı organizasyonu ile başladı. Buluşmaya İlçe Başkanları ve yönetimi, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete ile yöneticiler hazır bulundu.

Erdoğan ve AKP’den Hesap Sorulacak

Yaptığı konuşmada partililere seslenen MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, MHP’nin gündem belirleyen güçlü bir parti olduğunu dile getirdi.  Erdoğan ve AKP’nin 15 yıllık iktidarı boyunca yaptığı sayısız hataya göz yumak değiliz diyen Başkan Ökte, günü geldiğinde hesabın adalet önünde sorulacağını söyleyerek, bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Yerel ve Genelde Büyük Başarı Bekliyoruz

Yaklaşan Yerel ve genel seçimlere de değinen Başkan Hikmet Ökte, adaylar belirlenirken, dürüst, temiz, Türk milliyetçisi, liyakatlı, becerikli ve başarılı adaylarla yola çıkacaklarını söyledi. Büyük  bir başarı bu seçimlerde bizi bekliyor diyen Ökte, yalan dolu anketlere itibar etmeyin dedi.

Cumhur ittifakı önümüze açılmış geniş ufuktur…

Cumhur ittifakının yakında TBMM’de kanunlaşacağını söyleyen Başkan Ökte, bu ittifakla alakalı bütün açıklayıcı bilgileri edinerek oy pusulalarını nasıl kullanacağını iyi bilin dedi. 2019 genel seçimlerinde barajın yüzde 10 değil, yüzde 50+1 olduğunu söyledi ve “Buna ulaşmanın yolu, TBMM’de bulunmanın yolu cumhur ittifakındadır dedi. Cumhur ittifakının MHP’nin önüne açılmış geniş bir ufuk olduğunu da sözlerin ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Gerçek

05 Mart 2018 Pazartesi 08:32

AKP den hesap soracaksanız Genel Başkan Sn Devlet BAHÇELİ niçin onların marabası oluyor.Yanarım yanarım da Dava deyip ömrümü harcadığıma yanarım.Dava falan yokmuş.Koltuk garanti olsun az bizim olsun diğerleri ne olur ise olsun mantığı ile bir yere varılamaz....

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Solo Türk Büyüledi, Vatandaş Büyük İlgi Gösterdi!..

Solo Türk Büyüledi, Vatandaş Büyük İlgi Gösterdi!..