28 Şubat 2020 Cuma

Maaş ve Ücret İddiaları Burdur'da CHP'yi İkiye Böldü

Maaş ve Ücret İddiaları Burdur'da CHP'yi İkiye Böldü

.

26 Ağustos 2019 Pazartesi 10:54 SİYASET

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut hakkında geçtiğimiz hafta içi ortaya atılan iddia CHP içerisinde rahatsızlıklara neden oldu.

Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirlik ve CHP Burdur İl Başkanlığı görevini sürdüren İzzet Akbulut'un Burdur Belediye şirketlerinden muhasebe ücreti ve maaş aldığı iddiası, bugüne kadar bu işlerin karşısında duran ve sert muhalefetini esirgemeyen CHP'lileri de karşı karşıya getirdi.

Partililer ikiye bölündü        

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e yakın CHP'liler yapılan işi meşru ve normal karşılarken, diğer bir kesim CHP'liler ise parti anlayışına aykırı gördükleri için görevi halen devam eden bir il başkanının, partisinin belediyesinden kendisine kazanç elde etmesinin etik olmadığını savunurken, bugüne kadar eleştirdiğimiz AKP'den ne farkımız var diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

"Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın"

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma hakkında ortaya atılan iddialara cevap niteliğinde açıklamada bulundu. "Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın" diyen Başkan Akbulut, " 2014 yılından bu yana Mali Müşavirlik hizmeti verdiğim Belediye Şirketimiz tüm denetimlerden alnının akıyla çıkmıştır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ÇAĞRI MERKEZİNİN KALMASI İÇİN SEFERBER OLDULAR

ÇAĞRI MERKEZİNİN KALMASI İÇİN SEFERBER OLDULAR