26 Şubat 2020 Çarşamba

Kurtulmuş Mitingi Üzerinden Ercengiz'e Destek Olayım Derken...

Kurtulmuş Mitingi Üzerinden Ercengiz'e Destek Olayım Derken...

.

22 Mart 2019 Cuma 00:57 SİYASET

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Burdur’un eniştesi Numan Kurtulmuş’un bugün Cumhuriyet Meydanında yaptığı miting CHP Milletvekili Mehmet Göker’in paylaşımına konu olunca olanlarda oldu. CHP’li Vekil Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e destek olmak isterken, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi’nin salvolarına hedef oldu.

Kılıçdaroğlu’nun Salon Mitingi Hatırlatıldı

2014 yerel seçimlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhuriyet meydanı mitingi kazanılacak seçimin habercisi olmuş, günlerce konuşulmuştu. Ancak geçtiğimiz haftalarda yine bir yerel seçim öncesi Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e destek için gelen Kılıçdaroğlu’nun salonda yaptığı miting partilileri hayal kırıklığına uğratmış, miting için ise moral olsun diye Muharrem İnce'nin gelmesi beklenmiş o da gelmemişti.

Bugün ise CHP’li Vekil Mehmet Göker Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun meydanlardan, salonlara düşen miting programını unutmuş olacak ki, Numan Kurtulmuş’un miting programı üzerinden göndermede bulundu. Göker, “Meydandaki miting fotoğrafını görünce aklıma geldi Sn Başkanım @orkunercengiz bir matine düzenlesen diyorum;kalabalığa konuşsunlar, sevaptır!”diyerek  Başkan Ercengiz’e destek olmaya çalıştı.

Özçelik’ten Manidar Tarih Paylaşımı

Göker’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma karşılık ilk olarak Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’ten geldi. Özçelik’in özellikle parantez içerisinde “24 Haziran’da sana yapılanı unutma” paylaşımı kafaları karıştırdı.Özçelik, “6 Mart’ta Atatürk’ün Burdur’a Geliş Programına Dahil Edemeyen ve miting düzenleyemeyen,kadınlar matinesinde Kılıçtaroğluna matine düzenleseydiniz” dedi.

Belediye Başkanınızla Ne Kadar Övünseniz Azdır

Göker’in paylaşımına en ilginç çıkışlardan biri de AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’den geldi. Mengi’nin hedefinde Başkan Ercengiz vardı ve Genel Başkanını mitinglerden salonlara kadar düşürdüğü için Başkanınızla ne kadar övünseniz azdır dedi. Biz Genel Başkan Yardımcımız için bile miting düzenliyoruz diyen Mengi, “Genel Başkanını mitinglerden, salon toplantılarına kadar düşüren Belediye Başkanınızla ne kadar övünseniz azdır. Biz Genel Başkanımız içinde, Genel Başkanvekilimiz içinde miting yapacak kadar güçlü ve cesuruz. Devamı da Soylu’la gelecek, Bizi takip etmeye devam et Sn Göker...”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Soz

09 Eylül 2015 Çarşamba 14:17

Ne yani kahramanlik masum bir insani dokmek mi? Esmer olmus beyaz olmus ne fark eder? Dogulu batili ne fark eder? Once insan olmak lazim. Bu adam nereli olursa olsun terore destek mi olmus? O zaman adalete teslim edecen. Sozde kahramanlik yapacam diye dovme ne??? ( yazik yazik bu guzelim vatanima yazik

Uygur

09 Eylül 2015 Çarşamba 06:31

Eğer böyle devam ederse iç savaş çıkar. Şehir antalya burdur isparta doğu batı o bu.. Ne farkeder ki. Terörü lanetlerken kendimiz terör yapiyoruz.

sacma sapan

08 Eylül 2015 Salı 21:15

bu haber niteliği ayrıstırıcı ve ırkçı nitelik tasıyor ne yani harranlı olsa iyimi olmus dicektik kel basa simsir tarak derhal kaldırılmasını talep ediyorum cok sacma cahilce yapılmıs karsıdakini terörize eden ve etmeye halkı kıskırtmaya ve ayrıstırmaya calısan bir hareket sehirde teröristi polisimiz askerimiz bilir adam bide bucaklıymıs iyimi olmus lazım demem benimde bu ne sacmalıktır ....

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ADALET ORMANI İÇİN 3000 FİDAN

ADALET ORMANI İÇİN 3000 FİDAN