Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,646 TL
  • 6,474 TL
  • 222,71 TL
  • 96.967

Kılıçdaroğlu Kırsala Destek Dedi, İzmir ve Burduru Örnek Gösterdi

Kılıçdaroğlu Kırsala Destek Dedi, İzmir ve Burduru Örnek Gösterdi

Kılıçdaroğlu Kırsala Destek Dedi, İzmir ve Burdur'u Örnek Gösterdi

22 Kasım 2017 Çarşamba 15:59 SİYASET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Bilkent Otel'de CHP'li Belediye Başkanları ile bir araya geldi.  CHP'li Belediyelerin yaptığı örnek çalışmaları örnekleri ile sıralayan  CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, kentli ile kırsal arasındaki güzelliğin altını çizdi. Üreticilerin yaşadığı sıkıntıları Bursalı çiftçilerin söylemleri üzerinden örnekleyen Genel Başkan Kılıçdaroğlu İzmir ve Burdur Belediyelerinin çalışmalarına işaret etti.

İzmir ve Burdur'da sıkıntı yok!..

 Kılıçdaroğlu, "Bursa’ya gittim, tarımcılarla toplantı yaptım. Hepsi çok kızgın. Gelir elde edemiyorlar. Sorun çözülebilir mi? diye bana sordular.  Tabi dedim. 2019’a kadar sabredeceksiniz. 2019’da Bursa’yı CHP’ye vereceksiniz bir daha bu şikayetleri yapmayacaksınız. Bakın İzmir’e, İzmir’in kırsalından hiçbir şikayet yok. Sadece kentler için söylemiyorum. Burdur’da benzer bir uygulamayı başlatmıştı. Hiçbir sorunumuz yok. Zenginleştirmek sadece kenti değil, kırsalı da zenginleştirmek gerekiyor” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cafer

26 Kasım 2017 Pazar 21:04

ya bu adam dalga geçiyor.yahu kırsalı gelişen lavanta ve gül ile ısparta meyve suyu fabrikası ısparta büyükşehir olacak 2019 da ısparta 6 tane hastanesi olan ısparta ki burdur un komşularının içinde diğerlerine göre küçük kalan ama büyüyen ısparta.peki burdur kaldırımla lambayla organnizede fabrika barındırmamakla uğraş UYUYAN BURDUR UYU SEN

deli

22 Kasım 2017 Çarşamba 20:12

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus,sus,bir yalan söyleki yalanın yerini bulsun sana oy verelim.yalan makinesi halk sol-cu-la-rı ik-ti-dar yapmiiiiiiiiiiiiiiiyor.aklınıza yerleştirin

hasan mumcu

01 Kasım 2014 Cumartesi 16:36

İleri demokrasinin bir meyvesi bu

eğitimci

31 Ekim 2014 Cuma 21:52

Çok iyi tespitlerde bulunmuşsun başkanım. (zaten görünen köy kılavuz istemez) okullarda müdürler görevden alındı, vekaleten görevlendirildi, tabiki onlarda 10 gün sonra bırakacaklar. sorumlulk almıyorlar. Artık yeni müdürleri her şeyi düzeltir..!!!

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Murat Akbıyık Eczacıların Görmezden Geldikleri Konuları Sıraladı

Murat Akbıyık Eczacıların Görmezden Geldikleri Konuları Sıraladı