22 Ocak 2019 Salı

  • 5,320 TL
  • 6,052 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

Kadir Koç'un Paylaşımı CHP'yi Gerdi

Kadir Koç'un Paylaşımı CHP'yi Gerdi

Koç Birinci Çıktım Dedi, Akbulut Yalanladı!..

12 Mayıs 2018 Cumartesi 21:34 SİYASET

Ak Parti Burdur İl Yönetiminde yaşanan imza krizinden sonra CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı olan Kadir Koç’un paylaşımı CHP’yi gerdi.

Koç, 27. Dönem milletvekili aday listelerinin belirlenmesinde Genel Merkez’in İl, Kadın Kolları ve Gençlik Yönetimleri arasında aday sıralamasının yapıldığını ileri sürdü ve kendisinin bu yoklamada birinci olduğunu paylaştı.

Hak, hukuk adalet dedi

Hedefine Göker’i koydu

Hak, hukuk ve adalet vurgusu yapan Kadir Koç’un paylaşımında hedefin CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker olduğunu da gözlerden kaçmadı. Genel Başkan Başdanışmanı olan, partisinden istifa ederek İyi Parti’ye geçen ve ülke gündeminde bir anda yer tutan Mehmet Göker’in 1. Sıradan aday olacağına kesin gözüyle bakıldığı bir esnada Koç’un bu çıkışına CHP il Başkanı İzzet Akbulut’tan da cevap gecikmedi.

Akbulut Yalanladı

Kadir Koç’un birinci çıktım dediği il teşkilatındaki temayül açıklamasını yalanlayan CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, “24.06.2018 milletvekili seçimlerinde aday belirleme yöntemi olarak il örgütünün temayül yaptığı ve her hangi bir adayı birinci olarak belirlediği haberi tamamen asılsızdır” dedi.  Koç’un açıklamasına karşılık İl Başkanının yalanlama paylaşımı sonrası CHP’de aday sıralamasının gergin geçeğinin işareti de verilmiş oldu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AĞLASUN'DA FECİ KAZA

AĞLASUN'DA FECİ KAZA