07 Ağustos 2020 Cuma

İYİ PARTİLİ VEKİL AYLİN CESUR ÖZÜR DİLEDİ

İYİ PARTİLİ VEKİL AYLİN CESUR ÖZÜR DİLEDİ

.

07 Temmuz 2020 Salı 10:54 SİYASET

Burdur İYİ Parti İl Kongresinde yaptığı konuşma ile gündeme bomba gibi düşen İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada cümlelerin koparılarak servis edildiğini ve bir cümleyi unuttuğunu ifade etti.

 

“Attıkları temelleri çekeriz, Salda’nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz” şeklinde yaptığı konuşma ile gündeme düşen Cesur yaptığı açıklamada söylediğim “o betonları söker, götürülen kumları eski yerine uygun şekilde monte ederiz” demek istediğini ancak “eski yerine” kelimesini sehven unuttuğunu söyledi.

Cesur Yaptığı açıklamada, “Salda ile ilgili Burdur teşkilatlarımıza konuşmam, bağlamından koparılarak servis edilmiştir. Bir milletvekili olarak toplumsal tepkiyi ifade için söylediğim “o betonları söker, götürülen kumları eski yerine uygun şekilde monte ederiz” demek isterken, “eski yerine” demeyi sehven unuttuğum ifadem, akılları başka işe çalışmayan rantiyeciler ve onların trolleri tarafından çirkin bir anlama gelecek biçimde ve kadın olmama saldırı ile paylaşılmıştır. Karşımda oturan İlçe başkanlarımızı sayarken, Cemil Başkanın adını zikredip Cemil’le dememi dahi; “Cebirle” diye veren bir zihniyetin, kamuoyunu yanıltan bu sunuşlarına özne olduğum için üzgünüm ve yine de yanlış anlaşılmalardan dolayı kamuoyundan özür dilerim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

UYANIK VE MATUR AİLELERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

UYANIK VE MATUR AİLELERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ