21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

İYİ PARTİ DE KAZAN KAYNIYOR

İYİ PARTİ DE KAZAN KAYNIYOR

Safa Sönmez Gerginliği Büyüyor

31 Ekim 2018 Çarşamba 22:11 SİYASET

GERGİNLİK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Burdur İyi Parti’yi gergin ve sıkıntılı günler kapıda. Yeniden yapılanma kapsamında İl ve İlçe teşkilatlarının istifa ettiği ve yeniden atanmaların yaşandığı Burdur İyi Parti’de Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez’in istifasının istenmemesi, bunun yanında Sönmez’in İl ve Merkez İlçe yönetiminin dışında bireysel hareket ve davranışları parti içindeki gerginliği ortaya çıkmasına nede oldu.

 

İDDİALAR AĞIR!..

Tırmanan gerginlikle birlikte geçmişte yaşanan bazı olaylar da gün yüzüne çıkarak partililer arasında iyiden iyiye dillenmeye başladı. Bu hususların başında İyi Parti Bucak İlçe Başkanı Sefa Sönmez ve Alpraslan Dursun’un genel seçimlerde Bucak’ta İyi Parti aleyhine çalıştığı, hatta yakın çevresine MHP için oy istedi konuşulurken, bir diğer konuda İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşenir’in Bucak ziyareti sırasında konvoyda meydana gelen bir kavganın Sönmez ve Dursun tarafından Bucak’ta bir yerel haber sitesine haber olarak servis edilmesi oldu.

 

İSTİFALAR KAPIDA MI?

Tüm bu iddialar ve söylentilerle birlikte gündemin esas bombası da Genel Merkezin Bucak Yönetiminin istifasını alınmaması durumunda Burdur İl ve Merkez İlçe yönetimleri ile birlikte Bucak dışında kalan ilçelerin neredeyse tamamın istifa edeceği söylentileri oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

uygur

12 Mayıs 2015 Salı 07:37

Yandaş isimli arkadaşım. 80 öncesini görmesek yazar miyiz. Peki 12 eylül sabahı nasıl oldu da bir anda bitti. saksak yapanlar öncesi ne iş yapıyordu. ihtilalin yapılması belki doğru olabilir o dönemde. Ama bu tipte yapmaktansa liderler yeterliydi. 80sonrasi nesil sence neden bu kadar ideal siz. Sürekli sınavlar, para, aşk, pop gibi mecburiyetleri var. OZellikli başarısı 90sonrasi nesilde. Git etrafına bir bak. Vatan için çalışan kimler var. alkolik babası tarafından azarlanan sokakta masumca veya kavga dövüş oyun oynayan bir olaydı. Sokaktaki çocuklar da kaldırılmıştı. Ama yine de suç o alkolikte. Keşke adam gibi olsaydı da evladını sevseydi

YANDAŞ

11 Mayıs 2015 Pazartesi 09:04

YORUMLARA BAKTIM DA HEPSİ DE LANET DİLİYORLAR... BELLİ Kİ 1980 ÖNCESİNİ YAŞAMAMIŞLAR... 13 YAŞINDA BİR ÇOCUĞU GECE YATAĞINDAN ALIP DUVARLARA YAZI YAZDIRMAK İÇİN YAPILAN İŞKENCELERİ BİLMİYORLAR... İYİ Kİ DARBE OLDU! OLMASAYDI, BU SATIRLARI YAZAMAZ, BU GÜNLERİ BELKİ DE GÖREMEZDİK... ALLAH RAHMET EYLESİN...

burdurlu

10 Mayıs 2015 Pazar 19:03

Zamanında 17 yaşındaki genci asmayalımda besleyelimmi demişti eee şimdi allahın huzuruna çıktın ne diyeceksin..

mazlum

10 Mayıs 2015 Pazar 19:00

Tarih seni affetmeyecek. KENAN EVREN

burdurlu

10 Mayıs 2015 Pazar 18:51

Allah rahmet eylesin bu dünyada millete ettiklerini öbür dünyada çeker ..

uygur

10 Mayıs 2015 Pazar 16:57

Yazık hayatı zaten eziyet çeke çeke geçti. Ne ızdırap ne ızdırap. 98 yaşında olduyse yine çok şeyler görmüştür. Ama mezarında umarım bu 98 yıldır cektirdiklerinin ızdırabını çeker.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR MHP'DE ADAY BOLLUĞU

BURDUR MHP'DE ADAY BOLLUĞU