07 Ağustos 2020 Cuma

İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI FARUK ERKAN GÜVEN TAZELEDİ

İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI FARUK ERKAN GÜVEN TAZELEDİ

.

06 Temmuz 2020 Pazartesi 11:41 SİYASET

Burdur Belediyesi Uzay Çatı Halk Pazarında düzenlenen İyi Parti Burdur 2. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime katılan Faruk Erkan güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Burdur İl Genel Meclisi üyesi Niyazi Bülbül ve delegelerin katılımı ile 5 Temmuz Pazar günü saat 12:00’da gerçekleşen kongre pandemi nedeni ile alınan güvenlik önlemleri ön plana çıktı. .

Normalleşme süreci kapsamında il kongresini gerçekleştirdiklerini ifade eden Erkan, şunları kaydetti:” Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgınından dolayı sosyal mesafe kurallarına uyarak 2. Olağan kongremizi yapıyoruz. Delegelerimizin sağlığı için tüm tedbirleri alarak yaptığımız kongremizde çıkan sonucun vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Beni yeniden İYİ Parti Burdur İl Başkanlığına layık gören tüm delegelerimize teşekkür ederim. İYİ Partiyi her yerde her zaman en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. İlk günkü çalışma azmi ile Burdur’da çalışmaya devam edeceğiz. Yılmak yok daha çok çalışacağız. ” ifadelerini kullandı.

 

İYİ PARTİ BURDUR İLİ 2’İNCİ OLAĞAN KURULTAYI İL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU, ÜST KURUL DELEGELERİ VE DİSİPLİN KURULU (ASİL VE YEDEK) ADAY LİSTESİ

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

HAFTALAR SONRA BULUNDU, PARAŞÜTÇÜ BAHRİ KILIÇARSLAN O ANLARDA ÇEKİMDEYDİ!..

HAFTALAR SONRA BULUNDU, PARAŞÜTÇÜ BAHRİ KILIÇARSLAN O ANLARDA ÇEKİMDEYDİ!..