10 Nisan 2020 Cuma

İÇME SUYU ARITMA İÇİN 2020 ÖDENEĞİ AYRILDI

İÇME SUYU ARITMA İÇİN  2020 ÖDENEĞİ AYRILDI

.

20 Şubat 2020 Perşembe 18:43 SİYASET

İÇME SUYU ARITMA İÇİN  2020 ÖDENEĞİ AYRILDI

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Burdur İçmesuyu arıtma tesisi 2020 Yılı ödeneği ve yapılan çalışmalarla ilgili açıklama da bulundu. 

 “İHALEYİ ALAN FİRMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR”

İçmesuyu artıma tesisi çalışmalarının devam ettiğini belirten AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Tarım ve Orman Bakanlığımız Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğümüz tarafından ihale edilerek Mehmet Akif Ersoy Üniversitemiz kampüsü alanında içmesuyu arıtma tesisi çalışmalar başlamıştı. İhaleyi alan firma tarafından Arıtma tesisi yapılarının temel kazıları, Klor temas tankı ve temiz su deposu temel betonları tamamlandı perde betonları tamamlandı. Yine  Trafo jeneratör binası imalatları ve çıkış debimetre odası imalatları devam etmektedir. İhalenin sözleşme bedeli 41.741.854,00    TL’dir. 2020 yılı için 8.823.000 TL ödenek ayrıldı. Bu ödenekle beraber yıl içerisinde yeni ödenekler ayırtarak çalışmaların hızla tamamlanması için takiplerimizi gerçekleştiriyoruz.” Şeklinde açıklamada bulundular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

21 Şubat 2020 Cuma 04:02

Helal olsun size ısparta millet vekilleri örnek alsın sizi ıspartanın bütün mahallelerinin suları içilmiyor burdurlular sanslı bizi düşünen yok en iyi yatırım insana yatırım hizmet budur

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Serpil Ekinci Veda Toplantısını Yaptı

Serpil Ekinci Veda Toplantısını Yaptı