22 Ocak 2019 Salı

  • 5,320 TL
  • 6,052 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

Hikmet Ökte, İstifasını Vererek Aday Adayı Oldu

Hikmet Ökte, İstifasını Vererek Aday Adayı Oldu

Ökte, Genel Başkan Bahçeli'yi De Ziyaret Etti

04 Mayıs 2018 Cuma 10:40 SİYASET

MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, Burdur İl Başkanlığından istifa ederek, MHP Genel Merkezine Burdur Milletvekili Aday Adaylığı için müracaat etti. Ökte, yaptığı müracaat sonrası Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi de ziyaret etti.

Ökte yaptığı başvru sonrası şunları söyledi, “Değerli Dostlarım, Kıymetli hemşerilerim ve geçmişten bugüne Türk Milleti'nin bütün kıymet hükümleri ile birlikte var olma ve yükselme davasına omuz vermiş kıymetli dava arkadaşlarım;
Mensubiyetiyle fikir ve gönül dünyamda birçok değer elde ettiğim iman, tefekkür, ülkü ve aksiyonu beraber yaşadığım, iftihar vesilelerimden Ülkücü Hareketin tek siyasi temsilcisi olan, MHP'den Burdur Milletvekili aday adayı oldum. Bu yola liderim Sn. Devlet Bahçeli'nin hayır dualarını alarak çıktım. Bu sebeple şerefle taşıdığım “MHP Burdur İl başkanlığı” görevimden istifa ettim.
Bu kutlu kervanın bir neferi olma bahtiyarlığını her daim yaşamaktayım. Bu vesile ile 24 Haziran 2018 seçimlerinin ülkemiz, aziz milletimiz ve partimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Siyaset ve Ticaretinin Başarılı İsim Kaya İlgiden Memnun

Burdur Siyaset ve Ticaretinin Başarılı İsim Kaya İlgiden Memnun