20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,015 TL
  • 6,722 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

HİKMEK ÖKTE ANKARA'YA GİDİYOR

HİKMEK ÖKTE ANKARA'YA GİDİYOR

Gözler Bu Ziyaret Sonrası Çıkacak Kararda

27 Kasım 2018 Salı 16:44 SİYASET

CHP'nin ve Ak Parti'nin adayının belirlenmesinden sonra gözler MHP'ye döndü.  MHP Burdur İl Teşkilatının Ak Parti ile ittifak ve aday çıkarmayacağı şeklindeki söylentilerine son noktayı koyacak sözler MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte'nin Ankara'ya yapacağı ziyaretten sonra şekillenecek.

Geçtiğimiz hafta sonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Antalya'da il başkanları toplantısında bir araya gelen İl Başkanı Hikmet Ökte'nin yarın (çarşamba) MHP Genel Merkezinde adaylık konusunda Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya geleceği öğrenildi. Ökte'nin  bura da Burdur'da ki adaylık konusunda görüşmeler yapacağı ve çıkacak sonucu da Perşembe günü kamu oyu ile paylaşacağı edinilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Burdurun en hakiki sipsi sesi

03 Haziran 2015 Çarşamba 08:42

Az sabredin daha sayın hocamız bismillah bile demedi.. Üniversiteyi kendisinin her ne kadar çok iyi tanıyorum dese de gerçek olarak tanıması en az bir yıl sürer. Bir takım çevre ve kişilerin çok etkisinde kalmaz ve kendisini kullandırmaz bütün dileğimiz bu. Seçim öncesinde vaat ettikleri ve kendisini yetiştirdiği ailesine ve memleketine yakışanı yapar diye ümit ediyoruz. Üniversitenin hepsini kucaklayabilecek mi yoksa sadece seçim öncesinde söz verdiklerini mi kucaklayacak hep birlikte göreceğiz. Başta da söylediğim gibi mübarekler Az sabır..

Hüseyin Tuna GİRGİNER

02 Haziran 2015 Salı 21:10

Sayın Rektörümüzün ve Danışmanlarının yeni görevleri hayırlı olsun. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personeli ve çalışanlarının görevlerinde üstün başarılar dilerim.

Fatih mehmet

02 Haziran 2015 Salı 19:08

Rektör hocamızdan Allah razı olsun durmada yılmadan çalışıyor.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR