31 Mayıs 2020 Pazar

Göker Belediye Başkanları ile Seçim Turunda

Göker Belediye Başkanları ile Seçim Turunda

Mehmet Göker; Gördüğümüz O ki, Halk Mağdurun Yanında…

16 Haziran 2019 Pazar 22:31 SİYASET

İstanbul seçim takviminin belli olmasından sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından İstanbul Çekmeköy’e görevlendirilen CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in mesaisi devam ediyor. Göker, Karşıyaka ve Kadıköy Belediye Başkanları ile birlikte Millet İttifakı İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Burdur yerel seçimlerindeki mesaisini tamamladıktan sonra soluğu İstanbul’da alan Göker İstanbul Çekmeköy’de ki seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her gün parti sorumluları ve ilçe örgütleri ile birlikte toplantılar düzenleyerek ziyaretlerde bulunan Göker, geçtiğimiz günde Karşıyaka ve Kadıköy Belediye Başkaları ile sahadaydı.

Halkımız her şeyin farkında…

Çekmeköy Sorumlusu olarak çalışmaların sürdüren Göker, CHP’li Belediye Başkanları ile de saha ziyaretlerini yapmaya devam ediyor. ‘31 Mart akşamı yapılan seçimlerde pusuladan çıkan oylamada üç zarf geçerli bir zarf geçersiz sayıldı’ diyen Göker, “Burada ve sahada gördüğümüz şudur ki, halk mağdurun yanında dimdik durmaktadır. Halk bu seçimde Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı ve hakkının yenildiği fikrin de hemfikirdir. Her şey çok güzel olacak” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Babalar Gününün En Acı Haberi

Babalar Gününün En Acı Haberi