22 Ocak 2019 Salı

  • 5,320 TL
  • 6,052 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

Ferhat Şahin Aday Adaylığı İçin Müracaatını Yaptı

Ferhat Şahin Aday Adaylığı İçin Müracaatını Yaptı

Genç Aday İddialı Sözlerle, Bende Varım Dedi...

02 Mayıs 2018 Çarşamba 22:00 SİYASET

Aday Adaylığı için kolları sıvayan siyasetçilerden biri de 24 yaşındaki Ferhat Şahin oldu. Genç yaşına rağmen siyasette iddialı sözlerle bende varım diyen Şahin,  " Bugüne kadar içinde bulunduğum her çalışmada Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Kim var denildiği zaman; sağına soluna bakmadan Ben varım diyen bir gençlik olduk" dedi.

Üzerimizde bu şehrin kokusu var

Burdur Ak Parti siyasetinde görevler alarak yıllardır Ak Parti'nin neferiyim diyen Şahin; " Biz Burdur'un evladıyız. Bu şehirde doğduk.Bu şehirde büyüdük.Bizim üzerimizde bu şehrin kokusu var" dedi.

Durmadan, yorulmadan risk alarak koşacağız

Seçilme yaşının 18'e indirilmesi ile Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız gençlere olan güvenini ortaya koyduğunu ifade eden Ferhat Şahin, " Türkiye'nin gençleri olarak bizler, bu ülkenin geleceğini ellerimizde taşıyoruz" dedi.

Bu Davayı herkes anlayamaz

Şahin açıklamasının devamında, "Bu dava hor. Bu dava öksüz. Bu dava büyük ve bu yüzdendir ki; herkes taşın altına gövdesini koyup savunamaz bu davayı. Her baba yiğidin harcı değildir bu yola düşmek. Zahire bakıp aldananlar, hariçten gazel okuyanlar, anlayamaz bu davayı"

Cumhurbaşkanımızı bu yolda yalnız bırakmayacağız

Gençliğimizin verdiği enerji ile 50 günde bir saniyeyi daha boş geçirmeyeceklerini söyleyen Ferhat Şahin, "Bir saniye bile boş durmadan gençliğimizin bize verdiği enerji ile durmadan köy köy mahalle mahalle ilçe ilçe dolaşacagız. Dünya 5'ten büyüktür ifadesiyle TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET anlayışıyla küresel adaletsizliğe, haksızlığa,zulme, sefalete karşı başkaldıran gençlerimizi temsilen Asım'ın neslini yaşatmak, Cumhurbaşkanımızın kefenini alıp çıktığı bu yolda onu yalnız bırakmamak için milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Çömlekçi Rıza

05 Mayıs 2018 Cumartesi 19:18

Milletvekilliği aday adaylığı işi ayağa düşmüş

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adaylarının İsimleri

Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adaylarının İsimleri