20 Eylül 2019 Cuma

  • 5,734 TL
  • 6,315 TL
  • 276,53 TL
  • 100.237

ERCENGİZ'DEN KALPLERİ YARALAYAN PAYLAŞIM

ERCENGİZ'DEN KALPLERİ YARALAYAN PAYLAŞIM

Böyle Siyaset Olmaz...

23 Ocak 2019 Çarşamba 09:58 SİYASET

Salı Pazarının bitişi sonrası artan yeşillikleri evlerinde besledikleri hayvanları için toplayan vatandaşların resmini çekerek kendince siyaset malzemesi yapmaya çalışan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz hem kendi partililer ile vatandaşın kalbini yaraladı hemde resmi çekilen vatandaşları yazdıkları ile rencide etti. 

Akşam saatlerinde pazarın kaldırılması sonrası ortalıkta kalan yeşillikleri evlerinde baktıkları hayvanları beslemek amacı ile toplayan farklı iki vatandaşı gizlice resmini çektiren Başkan Ali Orkun Ercengiz bunları sosyal medya hesabında paylaşarak en büyük siyasi argüman olarak kullandığı "ekonomik kriz ve hayat pahalılık" üzerinden eleştirilerde bulundu.

Yaptığı paylaşım sonrası tepkiler hem kendi partililerince hem de normal vatandaşlarca artınca hemen resimleri ve yazıları silen Başkan Ali Orkun Ercengiz hayatının en büyük hatasına imza attı. Her fırsatta yardıma muhtaçlara destek olduğunu ifade eden Başkan'ın böyle bir durumdan siyasi rant elde etmek için vatandaşın bu görüntülerini gizlice kullanması büyük tepkilere neden oldu.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş

28 Ocak 2019 Pazartesi 05:00

Hayvanları içinde olsa sonuçta yinede pahalılıktan yem ve saman fiyatlarındaki artışlar nedeni ile yem tasarrufu yapmak için topluyorlar özellikle yem fiatları bir an önce düzenlenmezse süt üreticiliğin sonu geldiyetkililerin dikkatine

Gizem ceylan

23 Ocak 2019 Çarşamba 12:29

Ne alakası var .Siz yandaş medya yapıyorsunuz bence. 1.si insanların yüzü gözükmüyor. 2.si Sn.Ercengiz iftira mi atıyor? Her şey ateş pahası ..Soğan in 10 lira olduğu memleket mi olur ? Biraz mantıklı işler yapın ya !

djad

22 Şubat 2019 Cuma 17:25

1. si insanların yüzü gözükse ne olacak gözükmese ne olacak 2. si soğan nerde 10 lira ?

Çöpçü

23 Ocak 2019 Çarşamba 10:18

Kimse kusura bakmasın topladıkları hayvanlar için değil alım güçü olmadıkları için topluyorlar her hafta aynı manzarayı bizzat yaşıyorum

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MAKÜSPOR'DAN ANLAMLI PANKART

MAKÜSPOR'DAN ANLAMLI PANKART