22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,104 TL
  • 6,814 TL
  • 249,93 TL
  • 83.675

Ercengiz Hodri Meydanı, Meydan Okumaya Dönüştürdü

Ercengiz Hodri Meydanı, Meydan Okumaya Dönüştürdü

.

23 Şubat 2019 Cumartesi 23:08 SİYASET

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in “Hayırsız Evlat gibi kaynakları savuran AKP’nin borcunu ödedik” açıklamasına sosyal medya üzerinden Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’in cevabı neredeyse duelloya dönüştü. Özçelik’in cevabının ardından karşısına Başkan Ercengiz, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Eski Başkan Yardımcısı ve Ercengiz’in Kontenjan Adayı Ali Say dahil olunca işin sonu yine “Hodri Meydan”a bağlandı.

Özçelik Özür Dilemeye Razı Oldu Ama…

Ali Orkun Ercengiz’in açıklamalarının altına Ak Partili Vekil Bayram Özçelik,  “2004 Yılında Biyolojik Arıtma ve Senir Suyu için CHP Döneminden Kalan İşler için Ne Kadar İller Bankasına Borçlanıldı? Bunun Miktarını Söyle. Gelip Senden özür Dileyeyim ? Hadi Buyurun ? ( Biz Borç ödedik demiyoruz, İş Yaptık diyoruz,Farkımız Bu )” yorumunu attı.

 “Hodri Meydan” Meydan Okumaya Dönüştü

Özçelik’in bu paylaşımı sonrasında Başkan Ercengiz başta olmak üzere CHP’li Vekil Göker ve Kontenjan Aday Ali Say, hep birlikte konuyu yine klasik “hodri meydan”a getirdi. Özçelik’in sorusuna cevap yerine, klasik bir hal alan ve her işin sonunda Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’un hedef alındığı “hodri meydan” çıkışı bir üst seviyeye taşındı. İşi “yüreği varsa” noktasına getiren Başkan Ali Orkun Ercengiz’in Deniz Kurt ekrana çıkmadıkça konuyu tırmandıracağı da belli oldu. Polemiklerin dışında, kavga siyasetinden uzak saha çalışmalarını sürdürdüğü gözlemlenen Deniz Kurt’un, Ercengiz tarafından meydan okumaya dönüşen “Hodri Meydan” söylemi kalan 38 günde hangi aşamaya geleceği merak ediliyor.

İŞTE ÖZÇELİK, ERCENGİZ, SAY VE GÖKER ARASINDA GEÇEN O KONUŞMALAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHPli Genç Başkan Selim Çal, Deniz Kurt Dedi

CHPli Genç Başkan Selim Çal, Deniz Kurt Dedi