20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Dündar Ersan Aday Adaylığı İçin Yola Çıktı

Dündar Ersan Aday Adaylığı İçin Yola Çıktı

.

19 Ekim 2018 Cuma 19:11 SİYASET

Ak Parti Burdur Belediye Başkanlık Aday Adaylığı için ilk soyunan isim Dündar Ersan oldu. Adaylığı konusundaki hukuki süreci aştığını söyleyen Ersan, Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunacağını ifade etti. Açıklamasının devamında hedefinde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i alan Ersan, Burdur’un 5 yıllık bir kayıp yaşadığını belirterek, teşekkür etti ve rütuş hizmetler bu kadar yeter dedi. Ersan vaatlerinin bir kısmanda ise büyük hizmetler üreten, borçlu bir belediye vaat ediyorum dedi.

Belediye Duraklama dönemine girdi

Ülkemiz ve Burdur ilimiz olarak yerel seçim ortamına gitmiş bulunuyoruz. Ne hazindir ki Burdurumuz Belediye hizmetleri olarak koskoca beş yılı kayıp yıllar olarak yaşadı. Sanki Burdur bu dönemde duraklama dönemine girdi. Gözle görülen yerlerde yapılan estetik kaldırımlar için Sayın Belediye Başkanımız Ercengiz'e çok teşekkür ediyoruz ve bu kadar yeterli diyoruz. Ancak Burdurun  gelişmesi için bu rütuş hizmetler asla yeterli değildir. Burdur'umuzun çok kararlı bir kentsel dönüşüme ihtiyacı vardır. Büyük iş merkezlerine, AVM ve yaşam merkezlerine ihtiyacı vardır. Hiç bir bir müteahhit depreme dayanıklı konutları kira öder gibi satamaz. Burdur Belediyesinin iktidar imkanları olmadan hizmet üretmez bir noktada olduğu artık kanıtlanmıştır. Ercengiz; `Para biriktirecek de hizmet üretecek.` !!! Büyük hizmetler üreten borçlu bir belediye vaat ediyorum.

Hastane Yatırımının Baş Sorumlusu

Sn Ercengiz Burdur'umuzun çok önemli ihtiyacı olan Hastane yatırımının gecikmesinin baş sorumlusu olmuştur. Sayın Ercengiz ne yazık ki Belediye merkezli rantsal hesapların tam merkezinde yer almıştır. Yeni dönemde Burdur belediyesi üzerinden planlanan her türlü rantsal planlara asla geçit vermeyeceğiz.

Cumhurbaşkanımızın tarif ettiği Kriterlere uyuyorum!..

Burdur halkı halka yakın, ulaşılabilir, mütevazi, çalışkan bir Belediye Başkan adayına destek vermeye hazırdır.  Ak Partimiz geçen yerel seçimde halkımızın verdiği mesajı almıştır. Ak Partimizin efsane olan belediyecilik anlayışını partimizin kurucu iradesinin yerel bir üyesi olarak bizim başaracağımızı buradan ifade ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın tarif ettiği aday kriterlerine en uygun isim olduğumu düşünüyorum.

Hukuki Sorunları Aştım!..

Ak Partimizde bu görevi yüz akı ile başaracak pek çok arkadaşımız da vardır.  Bu düşünce ile adaylığımın önündeki hukuki sorunları tamamen aştığımı, Burdur Belediye Başkanı aday adaylığı müracatı yapacağımı hemşehrilerime buradan ifade ediyorum. Burdur halkımıza çok teşekkür ediyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

YILMAZ KAYGISIZ

22 Ekim 2018 Pazartesi 22:23

DÜNDAR ERSAN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OLMUŞ HAYIRLI OLSUN DA 2015 MİLLET VEKİLİ SEÇİMİNDE BENİMLE GİRDİĞİ İDDADA KAYBETTİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRMEDİ Kİ BURDURLUYA VERECEĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRSİN. İDARECİ OLACAKLAR SÖZÜNÜN ERİ OLMALIDIR.

Dündar Ersan

24 Ekim 2018 Çarşamba 00:25

Yılmaz bey 2015 seçimlerinde böyle bir iddia oldu ama o iddiadan seçimden önce siz vazgeçtiniz. Ardından bende vazgeçtim. Ama aday o konuda siz haklı çıkınca iddiaya devam kararı aldınız .. Yok öyle benim itibarımla oynayarak beni hizaya sokamazsınız. Sadece kişiliğinizi ortaya koyarsınız.

Çömlekçi Rıza

20 Ekim 2018 Cumartesi 14:35

Dündar Ersan Aday adaylığını açıklamışsa yerel seçim süreci resmen başlamıştır... Şimı seyreleyin gümbürtüyü... bu adam belediye başkanı olsa burdur'u adam eder

asda

30 Nisan 2015 Perşembe 14:17

paralel yayın organı bugün gazetesi İlker çarıkçıya sahip çıkmış haberiniz olsun dedim :) http://www.bugun.com.tr/gundem/secimi-kaybeden-rektor-paralel-yalanina-sigindi-haberi/1617003

f mehmet

30 Nisan 2015 Perşembe 11:17

Adem hocamızı Allahın izniyle heycanla bekliyoruz

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YEREL SEÇİM KULİSLERİ 4

YEREL SEÇİM KULİSLERİ 4