24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,811 TL
  • 6,627 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Deniz Kurt Yeni Yıla Damga Vuran İsim Oldu..

Deniz Kurt Yeni Yıla Damga Vuran İsim Oldu..

.

01 Ocak 2019 Salı 16:20 SİYASET

Gecenin ilk dakikalarından itibaren ziyaretlerine başlayan Ak Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt ve eşi  yeni yılın geç saatlerine kadar sokaklarda ve ziyaretlerde günü bitirdi.

İlk Ziyaret İrem'e         

Ziyaretin ilk durağı kanser tedavisi gören İrem Ayvalı ve ailesinin evi idi.

İlk ziyaretini Eşi Fatma Kurt ile birlikte tedavisi devam eden İrem'e yapan Başkan Adayı Deniz Kurt, yeni yılda en çok onun dua ve desteğe ihtiyacı var dedi. İrem Kardeşimizin yeni yılını kutlamak amacı ile geldik diyen Kurt, "Yeni yılın ona en çok sağlık getirmesini temenni ediyorum. İnanıyorum ki İrem bu yıl sağlığına kavuşarak aramıza dönecek" dedi.

Gece mesai yapan Polis, Jandarma ve İtfaiye çalışanlarını da ziyaret eden Başkan Kurt onlarla hem sohbet etti hem birlikte çay içtiler. Gecede Huzurevi'nin Yaşlılarını unutmayan Kurt burada bunlarla da bir süre zaman geçirerek sohbet etme imkanı buldu.

Yaşlılardan samimi öğütler

Huzur evi ziyaretinde yaşayan tecrübe yaşlılardan da öğütler alan Başkan Adayı Deniz Kurt hepsini tek tek dinleyerek hem kendini tanıttı hem de yapacaklarını anlattı. Yaşlıların öğütlerini ve isteklerini can kulağı ile dinleyen Kurt, hepsinin elini öperek samimiyetleri ve öğütleri için teşekkür etti.

İlk Dakikalar Vatandaşla

Yeni yılın ilk dakikalarını Burdur meydanında vatandaşların içerisinde geçiren Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ve Eşi Fatma Kurt  karanfil dağıtarak yeni yıl kutlamalarında bulundular. Vatandaşın hatıra resmi isteklerini geri çevirmeyen Kurt, gördüğü yakın ilgi ve alaka kendisine soğuk havayı unutturdu. Özellikle gençlerin yakın ilgi ve alakası Kurt'a büyük moral ve motivasyon oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahmut kar

02 Temmuz 2015 Perşembe 19:30

BU HABERİ İLİN VALİSİ BELEDİYE BAŞKANI VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ OKUDUMU ACABA AYNI ZAMANDA İL TRAFİK KOMİSYONUNUN ÜYELERİ EĞER OKUDULARSA PARK YASĞI LEVHALARININ BULUNĞU YERLERDE GEREKLİ TEDBİRLERİ ALIRLARDA EN AZIDAN DUYARLI VATANDAŞ LEVHALARIN SÜS BİTKİSİ OLMADIĞINI ÇOCUKLARINA ÖĞRETİR.

isimsiz

02 Temmuz 2015 Perşembe 19:13

eğitim kentiyiz diye övünüyoruz ama trafikteki cahilleri eğitemiyoruz.

Uygur

02 Temmuz 2015 Perşembe 18:58

Başarılı bir tespit olmuş. öncelikle avukat ve savcılar doğru yere park ederse vatandaş da örnek alır. Gerçi adliye tasinirsa bu da kalmaz.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MAKÜ'nün Kurumsal Kimliği Tamamlandı

MAKÜ'nün Kurumsal Kimliği Tamamlandı