Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,353 TL
  • 6,090 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

CHPli Kadınların 8 Mart Organizasyonuna İlgi Büyük Oldu

CHPli Kadınların 8 Mart Organizasyonuna İlgi Büyük Oldu

Çorbalar İçildi, Sorunlar Dinlendi

08 Mart 2018 Perşembe 19:18 SİYASET

CHP Burdur Kadın Kolları bugün 8 Mart Kadınlar Gününe özel yaptığı etkinliğe ilgi büyük oldu. Açılan stantta kadınların sorunlarını ve taleplerini dinleyen CHP’li kadınlar program sonrası katılımcılar çorba ikramında bulundular.  Programa CHP Burdur İl Başkanı Osman Gök, Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile CHP’li üye ve vatandaşlar katıldı.

CHP Burdur  İl Başkanı Osman Gök;                                                                               

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığıyla temsil eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü yürekten kutlar; sağlıklı başarılı mutlu günler dilerim.

CHP Burdur Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan

Bugün haksızlığa baş kaldıran, boyun eğmeyen, toplumun ağır yükünü bütün Burdurlulara Burdurlu kadınların sesi olarak bütün dünyaya seslenmek istiyorum. Ne düşünüyorum, kadın haklarını, kadının insan olma hakkını, yaşamın her anında ölene kadar mücadeleye devamını düşünüyorum. Bu kadar şiddet varken mutlu olsun dileğinde bulunmak bana inandırıcı gelmiyor. İktidara sesleniyorum, bizi kadınların feryatlarına çözüm bulun, bulamayacaksanız , o ellerinizi yüreklerimizden, üzerimizden çekin.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

mehmet karamehmet

30 Aralık 2014 Salı 09:38

{ Taraftar isimli kişinin yorumuna cevap : } Öncelikle hayırlı olsun diyelim; evet taraftar buna en çok siz sendikanız ve siyasi partiniz sevinecek sanmayınki bu genel sekreter size kukla olacak. SEDAT abiyi biz biliyoruz ŞEREFİYLE, ONURUYLA, DİK DURUŞUYLA GİDİYOR. Ve biz onun yanındayız yanında olacağız gene çok YAŞASIN...biz burdur dayız hala göreceğiz.

Taraftar

29 Aralık 2014 Pazartesi 13:43

Sanırım aylardır Sedat Kavas çok yaşa diyenler çok üzülecek.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

HDP'li Vekilin Sözüne Bayram Özçelik'te Duyarsız Kalamadı

HDP'li Vekilin Sözüne Bayram Özçelik'te Duyarsız Kalamadı