06 Temmuz 2020 Pazartesi

CHPLİ İLÇE BAŞKANLARI YEŞİLOVA'DA BULUŞTU

CHPLİ İLÇE BAŞKANLARI YEŞİLOVA'DA BULUŞTU

.

12 Haziran 2020 Cuma 15:35 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut aylık ilçe başkanları toplantısını Yeşilova’da gerçekleştirdi. Toplantıların her ay bir ilçede yapılacağını söyledi.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ilçe başkanları ile, Yeşilova ilçe Örgütü binasında ilçe Başkanı Ferdi Ay ve yönetimlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirdi, İL ve Merkez ilçe Başkanları yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Toplantıda örgütlerin yaptığı ve yapacağı çalışmalar ele alındı.

Toplantı öncesinde İl Başkanı İzzet Akbulut ve ilçe Başkanları ve beraberindeki parti yöneticileri, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’i makamında ziyaret ettiler.

Daha sonra ilçe başkanları toplantısı Yeşilova ilçe Örgütü binasında gerçekleşen  toplantıda, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun il başkanları toplantısında üye olmayan köylerde üye yapma gerektiği, Örgütlerin iyi ve aktif çalışmasını vurgulamıştı. Bunun üzerine Başkan Akbulut, aldığı karar ile her ay bir ilçede ilçe başkanlarıyla toplantı gerçekleştirecek bugün Yeşilova’da toplantı gerçekleştirdi. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YOLCU TAŞIMACILIĞINDA TABAN VE TAVAN ÜCRETLERİ BELLİ OLDU

YOLCU TAŞIMACILIĞINDA TABAN VE TAVAN ÜCRETLERİ BELLİ OLDU