25 Mayıs 2020 Pazartesi

CHPLİ BAŞKAN ŞİMŞEK'TEN İLK GÜN ZİYARETİ

CHPLİ BAŞKAN ŞİMŞEK'TEN İLK GÜN ZİYARETİ

.

11 Mayıs 2020 Pazartesi 20:53 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek ve Merkez İlçe Örgütü yaklaşık 50 gündür COVID-19 salgını nedeniyle kapatılan ve açılışlarına bugün müsaade edilen güzellik salonu, kuaför ve berber esnafını iş yerlerinde ziyaret etti.

                                             

Başkan Şimşek “Yaklaşık 50 gündür kapalı tutulan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarını bugün ziyaret ettik. Salgının ülkemize gelmesiyle birlikte ilk tedbir amaçlı kapatılan yerler arasında bulunan esnafımıza açılışları dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk. Kendilerine hal hatır sorduk.2 aylık süreçte Bağkurları, SGK’ları devam eden esnafımızın hiç çalışmadan ödemek zorunda olduğu primlerini ertelemek yerine kalıcı ve esnafımızı da tatmin edecek bir çözüm bulmalı” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Şimşek “COVID-19 salgını sürecinde mümkün olduğunca gerekli önlem ve tedbirlerimizi alarak halkımızı, mahallelerimizi, köylerimizi ziyaret ediyoruz. Biz halkın hep içinde olduk böyle olmaya da devam edeceğiz. Bizim çalışmalarımız halkın sıkıntılarını dile getiriyor olmamız her ne kadar birilerini rahatsız ediyor olsa da kimse kusura bakmasınlar biz bunları dile getirmeye devam edeceğiz ve bu salgın sürecini hep beraber gönül gönüle vererek birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN ERCENGİZ ÇAVUŞOĞLU'NUN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİ

BAŞKAN ERCENGİZ ÇAVUŞOĞLU'NUN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİ