20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,010 TL
  • 6,720 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

CHP KURT'UN REKLAMLARINI ŞİKAYET EDİNCE, HEPSİNİ KALDIRTTI

CHP KURT'UN REKLAMLARINI ŞİKAYET EDİNCE, HEPSİNİ KALDIRTTI

.

05 Ocak 2019 Cumartesi 15:47 SİYASET

Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'un yeni yıl sebebi ile asılan  reklamları yasal olmadığı gerekçesi ile şikayet edilince Kurt hepsini kaldırttı.

Kurt Gece Hepsini Kaldırttı

Edinilen bilgilere göre CHP  İl Başkanı İzzet Akbulut'un ,  Ak Parti'nin Başkan Adayı Deniz Kurt'un yeni yıl sebebi ile astırdığı reklamları Valiliğe şikayet ettiği, Kurt'un da polemik ve gerginlik yaşanmaması adına tüm reklamlarını indirttiği öğrenildi. Kurt  bilboardlarda, otobüs duraklarında ve megalihtlarda asılı olan tüm reklamlarını gece geç saatlere kadar kaldırttı.

Isparta'da adaylar yan yana

Isparta'da ise durum tam tersi. Mevcut belediye Başkanı Yusuf  Ziya Günaydın'ın proje reklamları ile Ak Parti'nin Adayı Şükrü Başdeğirmen ve Saadet Partisi'nin adayı Faruk Algınkılıç'ın reklamları yan yana durup, şikayet konusu  olmazken Burdur'da yaşananlar seçimin önümüzdeki günlerde de ne şekilde geçeceğinin sinyalini verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

RTE sevdalısı

06 Ocak 2019 Pazar 18:35

Deniz Bey yerine Bayram Bey Bilbordlara pensilvanya şarlatanıyla olan resimlerini assın.. Darbe gerçekleşseydi olacak şey buydu zaten. Darbe başarılı olmadı RTE ile olan resimlerini paylaşıyor.. yazık doğrusu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ercengiz Hız Kesmiyor, Esnaf Gezdi Bez Çanta Dağıttı

Ercengiz Hız Kesmiyor, Esnaf Gezdi Bez Çanta Dağıttı