28 Şubat 2020 Cuma

CHP İL BAŞKANI İZZET AKBULUT'TAN İDDİALI ÇIKIŞ

CHP İL BAŞKANI İZZET AKBULUT'TAN İDDİALI ÇIKIŞ

2014 Yılından Bugüne Ne Kadar Ücret Aldığımı Açıklayacağım,Sende Son Sattığın 5 Dairenin Faturalarını Açıkla…

28 Ağustos 2019 Çarşamba 21:51 SİYASET

CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’tan İddialı Çıkış. Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin bugün Başkan Akbulut ile ilgili Burdur Belediyesine sorduğu maaş ve ücret ile ilgili açıklamasına yanıt gecikmedi. Başkan Akbulut açıklamayı futursuzca bulurken iddialı bir çıkış yaparak SGK ödenme hususunu ise ispatlarsa siyasi hayatımı sonlandırırım dedi.

Mengi’nin SGK ve Maaş iddialarını kesin bir dille reddeden Akbulut muhasebe ücreti konusunda da 2014 yılından buyana makbuz karşılığı ücret aldığını söyledi. Başkan Akbulut bunu belgeleri ile açıklamaya hazırım diyerek Başkan Mengi’ye hodri meydan dedi ve onunda son sattığı 5 dairenin faturalarını kamu oyu ile paylaşmasını istedi.

Başkan İzzet Akbulut bugün yaptığı açıklamada şunları söyledi:

DERVİŞİN FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR!

Akp il başkanı her geçen gün fütursuzca açıklamalarına devam ediyor.Herhalde akp belediyelerinde bulundukları illerin akp il başkanlarına maaş ödeniyor veya Belediye şirketlerinde sgk lı çalıştırılıyor ki benim de böyle bir durum içerisinde olduğu mu düşünmektedirler.

Öncelikle şunu belirteyim ki CHP İL BAŞKANI olarak belediyeden ya da herhangi bir bağlı olduğu şirketten her hangi bir maaş almıyorum.Aksi ispat edildiği durum da Siyasi hayatımı sonlandırmaya hazır olduğumu burdan ilan ediyorum.

2014 yılından bu yana BAHTAŞ A.Ş, benim bağımsız çalışan bir MALİ MÜŞAVİR olarak mükellefimdir.Kesmiş olduğum Serbest meslek makbuzu karşılığında vermiş olduğum hizmetin karşılığını da alıyorum, kesinlikle sigortalı olarak çalışmam yoktur ki zaten bunun mümkün olamayacağını partiniz içinde ki meslektaşlarım çok iyi bilmektedir.Yine aynı şekilde Belediye Şirketlerinden sigortam yattığı iddiası ispat edilirse siyasi hayatımı sonlandırmaya hazırım.

Gelelim aldığım muhasebe ücreti konusuna. BAHTAŞ A.Ş İLE Yapmış olduğum 2014 den bu yana bütün serbest meslek sözleşmelerini ve her ay düzenli olarak kesmiş olduğum makbuzların fiyatını tüm kamuoyuyla paylaşmaya hazırım. Ancak tam bu noktada AKP  İL BAŞKANI VOLKAN MENGİYE bir çağrıda bulunacağım.

HODRİ MEYDAN! Ben çok merak ettiğin 2014 yılından bu yana ne kadar ücret aldığımı belgeleriyle açıklayacağım, Siz de Sahibi olduğunuz MENGİ İNŞAAT firmasının son sattığı 5 dairenin faturalarını kamuoyuyla paylaşıp, bu faturalar ile gerçekte sattığınız rakamlar arasında fark olmadığını ve dolayısıyla devletten herhangi bir vergi kaçırmadığınızı veya vergi kaybına uğratmadığınızı kamuoyuna göstereceksiniz.

GÖRELİM BAKALIM ETİK İLKELİ SİYASETÇİ KİMMİŞ!!!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vekiller Özçelik ve Uğur’dan Müjde

Vekiller Özçelik ve Uğur’dan Müjde