20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,010 TL
  • 6,720 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

Cevap Alamayan İyi Partili Erkan, Başkanlara Yeniden Sordu

Cevap Alamayan İyi Partili Erkan, Başkanlara Yeniden Sordu

Sorumuza Cevap Almak İçin Deniz Ürünlerini mi Soralım...

20 Kasım 2018 Salı 14:29 SİYASET

Burdur Belediye Meclisinde alınan imar değişikliği ile ilgili İyi Parti İl Başkanı Faruk Erkan toplantı yapmış ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e ve Ak Partililere sorular yöneltmişti. Sorduğu sorulara cevap alamayan Başkan Erkan, dün akşam Ak Parti Merkez İlçe Başkanı ve Başkan Ali Orkun Ercengiz arasında sosyal medyada gerçekleşen atışmaya atıfta bulunarak yapılanın atının “gölge boksu” olduğunu söyledi. Başkan Faruk Erkan, Başkan Erengiz’i seslenerek, sorulan sorulara cevap alabilmemiz için bende mi deniz ürünleri ile ilgili soru sorayım dedi.

İyi Parti Burdur İl başkanı Faruk Erkan yaptığı açıklamada;

Geçen hafta içerisinde, Burdur Belediye Meclisinde alınan karar nedeniyle oluşan rant meselesiyle ilgili hem Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e, hemde desteklerini esirgemeyen AKP meclis grubuna sorular sormuştuk.

Sorular zor gelmiş olacak ki ne AKP, ne CHP grubundan ses çıkmadı. Şimdi görüyoruz ki, sosyal medya üzerinden bir “balık” mevzusu konuşuluyor. Her iki taraf birbirlerine hızlı bir şekilde cevap veriyor. Sorularımıza cevap alabilmemiz için bizim de mi deniz ürünleriyle ilgili sorular sormamız gerekiyor.

Sayın AKP Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık Size Soruyoruz;

1. Belediye Meclisinden çıkan kararla oluşan rant meselesi ile ilgili bir açıklamanız olacak mı ? Yoksa siyasi hayatınızıdaki söylemlerinizi sadece “Deniz Ürünleri” üzerine mi yapacaksınız ?

2. AKP Belediye Meclisi Üyesi Birkan İş’in toplantı esnasında Belediye Başkanına sorulan soruları üstüne alarak cevap vermesine bir yorumunuz olacak mı ?

3. Şahsınız her konuda CHP’li Belediye Başkanına muhalefet yaparken niye bu konuda sessizliğinizi koruyorsunuz ?

Sayın Burdur Belediye Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Size Tekrar Soruyoruz

1. Kendinize yapılan her eleştiriye jet hızıyla cevap verirken, üzerinden günler geçmesine rağmen Belediye Meclisinde, önderliğinizde geçen madde işe ilgili sorularımıza cevap verecek misiniz ?

2. Toplantı esnasında Birkan İş’in size neden destek olduğu konusunda bir açıklamanız olcak mı ?

Sonuç olarak; Her iki tarafada sesleniyoruz. Suni gündemlerle artık Burdur gündemini meşgul etmeyiniz. Şehrimiz zaten yeteneksiz siyasetçiler yüzünden çok geride kaldı. “Gölge Boksu”nu bir an önce bırakıp, şehrin katma değerini arttıran projeler üretin. Üretemiyorsanız kenara çekilin.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

uygur

26 Mayıs 2015 Salı 08:34

Bir paket çerez alırız. Tamam babacigim.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YÜREKLER AĞIZA GELDİ!

YÜREKLER AĞIZA GELDİ!