Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,353 TL
  • 6,090 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

Burdur'un Hayalini Başkan Boş Bırakmıyor

Burdur'un Hayalini Başkan Boş Bırakmıyor

AK PARTİLİLER TAM KADRO MEYDANDA BULUŞTU

24 Şubat 2018 Cumartesi 01:12 SİYASET

Burdur’a kazandırılan ve yaklaşık 1,5 milyona satın alınan asfalt kazıma makinesi Şeker Meydanında yerini aldıktan sonra hem zabıta  hem de itfaiye Burdur’un hayalini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Bir anda Burdur’un en kıymetli nadide parçası haline dönüşen Asfalt Kazıma makinesi için de hem CHP’liler hem de Ak Partililer meydana koştu.

 

Mengi alanda partililerle buluştu

Kalabalık bir Ak Partili topluluk ise asfalt kazıma makinesinin konduğu Şeker Meydanında toplandı. Burada Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi’ye bekleyen kalabalık ve diğer tarafta bekleyen CHP’liler ilginç kareler oluşturdu.

Başkan Mengi yaşanan bu durumu sosyal medya hesabından böyle paylaştı, “Cumhurbaşkanımızın başkanlığında yaptığımız Ankara’daki il başkanları toplantısından sonra Burdurumuza dönüşte, bu gece 17 mahallede evlerde gerçekleştirilen danışma toplantısını yapıp ‘gelemez denen’ yerde Gönüllerin “Şeker Meydanında” beni karşılayan Teşkilatıma çok Teşekkür ediyorum. Bu heyecan ve Aşk olduğu sürece bu bedenler Asla yorulmaz. Zafere emin adımlarla yürüyoruz”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Dikkenar

24 Şubat 2018 Cumartesi 11:11

Şeker Fabrikası elden gidiyor, tutmuş halâ "Zafere emin adımlarla yürüyoruz" diyor. Pişkinlikte böyle bir şey olsa gerek..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur İyi Parti Teşkilatı Vitrine Çıktı

Burdur İyi Parti Teşkilatı Vitrine Çıktı