14 Aralık 2019 Cumartesi

Burdurlu Üretici İçin Önemli Ziyaret

Burdurlu Üretici İçin Önemli Ziyaret

SÖZ VERİLMİŞTİ, ŞİMDİ GÖZLER BAŞKAN ERCENGİZ’DE

28 Ağustos 2019 Çarşamba 23:17 SİYASET

Yerel seçimler öncesi Burdur için destek mesajları veren Ekrem İmamoğlu ve bunu kamuoyu ile paylaşan Başkan Ali Orkun Ercengiz bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesinde bir araya geldiler. Ziyarette Başkan Yardımcısı Ali Say ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ferit Çelikbaş’te hazır bulundu.

Başkan Ercengiz’in Burdurlu üretici çiftçiler ile ilgili projelerini desteklediğini ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yerel seçim sürecinde bunu bir video ile de duyurarak “senin tarım ile ilgili attığın tüm adımlarda yanındayım” demişti.

Gözler atılacak adımlarda

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu‘nu makamında ziyaret ederek hem tebrik ettik hem de öncesinde konuştuğumuz bazı projeleri değerlendirdik” diyerek buluşmayı  paylaşan Başkan Ali Orkun Ercengiz birlikte güzel işler yapacaklarını söyledi. 

Özellikle Burdurlu üretici çiftçiler için önem arz eden bu buluşma sonrası gözler Başkan Ali Orkun Ercengiz’in konuşulan projeleri hayata geçirmesine döndü.  Üreticinin gözü kulağı bu buluşma sonrası Başkan Ali Orkun Ercengiz’in önümüzdeki günler için hangi adımları atacağında.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUCAK AK PARTİ'DE GERGİN GÜNLER

BUCAK AK PARTİ'DE GERGİN GÜNLER