22 Ocak 2021 Cuma

BURDUR'DA PAZAR KARIŞTI; TUNCAY YİĞİT'TEN TEHDİT GİBİ PAYLAŞIMLAR

BURDUR'DA PAZAR KARIŞTI; TUNCAY YİĞİT'TEN TEHDİT GİBİ PAYLAŞIMLAR

BURDUR'DA PAZAR KARIŞTI, TUNCAY YİĞİT'TEN TEHDİT GİBİ PAYLAŞIMLAR

31 Aralık 2020 Perşembe 11:00 SİYASET

Burdur Manavlar ve Sebzeciler odası ve Yeni Burdur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Tuncay Yiğit ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz arasında işgaliye paraları yüzünden iddia edilen olayla ilgili olarak gerginlik yaşandı.

 

Karşılıklı sözlü atışmaların yaşandığı ifade edilen gerginlik hakkında ve konunun içeriği ile ilgili iki taraftan da bir resmi açıklama gelmezken, akşam saatlerinde Başkan Tuncay Yiğit’in tehdit ve gözdağı verircesine yaptığı paylaşımı geceye damgasını vurdu.

 

İŞTE YAŞANDIĞI İDDİA EDİLEN ATIŞMANIN SEBEBİ

 

Tehdit vari ifadelerin yer aldığı paylaşımda Tuncay’ın isim vermeden yaptığı paylaşım göz dağı ve tehdit havasındaydı.

Edinilen bilgilere göre Manavlar odası Başkanı Tuncay Yiğit’in Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e yeni yıl öncesinde açılan Pazar yerleri ile ilgili olarak toplatılan işgaliye paralarını almaması yönünde talepte bulunduğu, esnafın pandemi yüzünden zor zamanlar yaşadığını ifade etmesine rağmen Başkan Ali Orkun Ercengiz’in talebi yerine getirmediği ifade edildi. İsteklerinin yerine getirilmemesine öfkelenen Başkan Yiğit ile Belediye Başkanı Ercengiz’e arasında neredeyse tehdit noktasına gelen konuşmaların yaşandığı edinilen bilgiler arasında.

 

BENİMLE OLANLAR BANA YETER!..

 

Akşam saatlerinde ise Burdur Manavlar ve Sebzeciler odası ve Yeni Burdur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Tuncay Yiğit’in sosyal medya hesabından isim vermeden üstü kapalı yaptığı paylaşım geceye bomba gibi düştü. “Sonuna kadar arkandayız Başkan” sözleri ile desteklenen paylaşımında ise kim ne olduğunu bilemedi.

İŞTE BAŞKAN TUNCAY YİĞİT’İN O PAYLAŞIMI

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAŞ'TAN YENİ YIL MESAJI

BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAŞ'TAN YENİ YIL MESAJI