31 Mayıs 2020 Pazar

BURDUR CHP İL ÖRGÜTÜNDEN ZAFER KUTLAMASI

BURDUR CHP İL ÖRGÜTÜNDEN ZAFER KUTLAMASI

BAŞKAN AKBULUT; Ülkede Tek Güç Milletin İradesidir...

27 Haziran 2019 Perşembe 13:38 SİYASET

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimini  kazanan Ekrem İmamoğlu'nun seçim zaferi Burdur CHP İl Örgütü tarafından kutlandı. Parti önünde bir araya gelen CHP İl Örgütü ve İyi Parti İl Yöneticileri zafer kutlaması yaptı.

Başkan Akbulut: Ülkede Tek Güç Milletin İradesidir

Vatandaşarında katıldığı zafer kutlamasında konuşan CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, "31 Mart yerel seçimlerinde Martın Sonu Bahar sloganı ile çıktığımız yolda, Tıpkı Burdurumuz gibi, Antalya gibi, Ankara gibi İzmir gibi İstanbulumuza da Bahar gelmişti. İktidar İstanbul seçim sonuçlarını kendilerinin bekalarının tehlikeye gireceği düşüncesi ile her yolu deneyerek, YSK'ya  yaptığı baskılar sonucu hukuksuz gerekçesi ile 6 mayıs günü iptal ettirdi. Ama o gün milyonlarca demokrasi sevdalısı, milyonlarca Cumhuriyet,  Atatürk sevdalısı Martın sonu bahar oldu, Haziran da Daha güzel yazı getireceğiz, Her Şey Çok Güzel Olacak diye yola koyuldular ve 15 bin oyla anlayamadıkları Baharı 800 bin oy farkla yazın gelişini ve bu ülkede tek gücün Millet iradesi olduğunu kanıtladılar. İstanbul seçimleri Vatanımıza, milletimize, partimize, Millet ittifakının bileşenlerine, geçmiş dönemde farklı siyasi partilere oy verip bugün kolkola yürüdüğümüz yurttaşlara, oy vermese bile bu demokrasi mücadelesine oy kullanarak katkı sunan tüm İstanbul seçmenine hayırlı olsun"

Göker'in Hedefinde Hükümet Vardı

Konuşmasında önce katılımcıları ve İstanbul seçimlerine destek verenleri selamlayan Mehmet Göker “Öncelikle buradan bir şey söylemek isterim. Kameralar bizleri çekiyor. Sanırım bu ülkenin Cumhuriyet Başsavcısı vardır, sanırım bu ülkenin bir Emniyet Genel Müdürü vardır. Buradan onlara açık bir çağrı yapıyorum.23 Haziran seçimlerinden öncesinde 33 tane günahsız askeri şehit eden, ölüm emrini veren ve kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan’ı TRT’de nasıl yayına çıkardınız. Bu ülkeyi bu kadar sahipsiz mi sandınız? Sizin beka dediğiniz Kandil’e kadar, İmralı’ya kadar gitti. Siz bu seçimi nasıl kaybettiniz onu da buradan söyleyelim. Ekrem İmamoğlu’nun 31 Mart tarihinde Belediye Başkanı seçildiğinde ilk yaptığı bir iş vardı. Bu ülkenin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterini duvarına asmıştı. Sözde Vali ve sonradan kayyum olan vali geldi o posteri indirdi. Bu ülkenin kurucusuna bunu yapmayacaktınız. Gereken cevabı da bu halk size sandıkta verdi vermeye de devam edecektir” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

güldermeyin beni yaaaaa

10 Şubat 2016 Çarşamba 06:13

bu ne laaa bunlafr parayı çok buldu galiba bol bol harcıyorlar başbakana söyleyelimde biraz harcamaları engellesin iyice gülünç duruma düşüyor bucak ve gölhisar belediye başkanları denetlenmeli bence güvenmeyim kimsaye

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Turuncu Eğitim Anadolu Lisesi Başarıyı Ödüllendiriyor

Turuncu Eğitim Anadolu Lisesi Başarıyı Ödüllendiriyor