20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,745 TL
  • 5,497 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Burdur Bahçeşehir Kolleji Daha İddialı Başlıyor

Burdur Bahçeşehir Kolleji Daha İddialı Başlıyor

Burdur Bahçeşehir Kolleji Yeni Dönemde Hedef Büyülttü

12 Eylül 2017 Salı 12:30 EĞİTİM

Yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Burdur Bahçeşehir Kolleji Kurucusu Hurşit Çetin ve Kurucu Genel Müdür Osman Çoban Burdur Bahçeşehir Kolleji olarak yeni hedefleri ve kazanımları hakkında bilgiler vererek gelen soruları yanıtladılar.

Çoban, Artık çıraklık dönem geride kaldı

Kurucu Genel Müdür Osman Çoban yeni eğitim ve öğretim yılında hedeflerinin daha da yüksek olduğunun altını çizerek, kalite ve başarıda çıtayı yükselttiklerini söyledi.

Burdur'da yeni bir özel eğitim ve öğretim kuruluşu hakkında görüşlerini ileten Çoban,  rekabetin kaliteyi artıracağına vurgu yaptı. Artık Burdur Bahçeşehir Kolleji'nin çıraklık dönemini geride bıraktığını söyleyen Çoban, kalfalık döneminde olduklarını ve artık daha sağlam adımlarla eğitim ve öğretim yolunda ilerlediklerini belirtti.

Çetin, Daha çok çalışmaya devam...

Burdur Bahçeşehir Kolleji Kurucusu Hurşit Çetin ise kalite ve başarıya vurgu yaptı. Elde edilen başarılara yenisini eklemek için daha çok çalışacaklarının altını çizen Çetin, yeni dönem için oldukça iddialı olduklarını söyledi. Çetin yeni dönemde Burdur Basını ile de diyalogların artırılacağını ifade ederek Burdur Basını adına Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel'e de teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Muzaffer Bağcı şantiyeleri gezdi, vatandaşla buluştu!..

Muzaffer Bağcı şantiyeleri gezdi, vatandaşla buluştu!..