Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,351 TL
  • 6,098 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

BEYİN YAKAN SİYASİ ÇIKIŞLAR!..

BEYİN YAKAN SİYASİ ÇIKIŞLAR!..

Ercengiz’in Öfkesinden Nasibini Şoförler Aldı

13 Mart 2018 Salı 00:54 SİYASET

Burdur Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, bir hafta önce Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in seçim vaatleri arasında yer alan 6 Mart Kent Meydanı projesinin yapılacağı alana giderek, kamyon ve tırların park yeri olarak kullandığı yerde basın açıklaması yapmış,  bu alanı sözde tır ve kamyon garajı olarak açılışını yapmışlardı. Yerine gelmeyen projeyi bu şekilde ti’ye alarak Erengiz’e göndermede bulunmuşlardı.

Ercengiz’den Mecliste Seviye Uyarısı

Geçtiğimiz günlerde yapılan Belediye Meclis toplantısında Ak Partili üyelere seslenerek siyasette seviyeyi koruyalım uyarında bulunan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Lütfen siyasetteki seviyemizi koruyalım, şakalaşmak çok güzel, belli bir seviyede götürmek çok güzel ama halkı yanıltmak, kamu vicdanını yaralamak ve karalamak bizlere yakışan bir şey değildir” demişti. Bugün ise Belediye İtfaiyesinin, Burdur Belediyesi logolu astığı pankart şaşırttı.

 Olan Kamyoncuya oldu

Ak Partililerin 6 Mart Tır ve Kamyon garajı açılış çıkışına öfkelenen Başkan Ali Orkun Ercengiz’in cevabı ise bir o kadar ilginç oldu. “6 Mart 2018 tarihinde AKP Merkez İlçe Yönetiminin eski otogar alanına kamyon park edilmesine yönelik açıklaması nedeniyle, bu alan kamyon parkına kapatılmıştır” pankartı ile alan kamyon, tır ve araç parkına yasaklandı. Siyasette beyin yakan hareketlerin yaşandığı Burdur’da ise Başkan’ın öfkesinden etkilenen kesim bu alanı kullanan şoförler oldu.

Ak Partili Akbıyık’tan cevap gecikmedi

Çözüm üretmek yerine laf kalabalığı yapmaya devam ediyor diyerek Başkan Ali Orkun Ercengiz’i hedef alan Merkez İlçe Başkanı Akbıyık, “Seçim meydanlarında  ‘Erecengiz Çalışır , Burdur Kazanır’“  sloganı bu olsa gerek dedi.

Başkan Akbıyık, asılan afişe atıfta bulunarak, “Burdur  için çalıştığının ve  Burdur  Kazanır ‘ ın belgesi galiba” dedi ve 2019‘da da Tır  ve Kamyon Şoförlerinin Otopark Sorununa Çözüm olacaklarını ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

14 Mart 2018 Çarşamba 03:31

Aman aman Allah korusun,iki dönem Burdur belediyesini yönettiniz.Bir daha mı tövbe! Ali bey yönetiminde Burdur'un çehresi değişti.Yollarımız sokaklarımız parklarımız düzene girdi.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bayram Özçelik, Ağlasun MYO'yu Mecliste Mİsafir Etti

Bayram Özçelik, Ağlasun MYO'yu Mecliste Mİsafir Etti