Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,645 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Bayram Özçelik Yine Adım Atmadık, Ziyaret Edilmedik Yer Bırakmadı

Bayram Özçelik Yine Adım Atmadık, Ziyaret Edilmedik Yer Bırakmadı

Gecenin Gündüze Karıştığı Yoğun Ziyaret Programı

03 Ocak 2018 Çarşamba 14:50 SİYASET

TBMM'nin tatile girmesini fırsat bilerek gününü Burdur'da geçiren Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yine gece gündüz demeden hem ziyaretler yaptığı, hem de yapılan çalışmaları ve projeleri yerinde inceledi. Vatandaşla bir araya gelip sorunlarını dinleyen Özçelik, aynı zamanda Burdur'da yürütülen işlerle alakalı kurum müdürleri, belediye başkanları ve birim yetkilileri ile de bir araya geldi.

Başkan Yavuzla Kara Yolları Müdürülüğü Ziyareti

Karayolları Antalya Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu’nu Söğüt Belediye Başkanı Salih Yavuz’la birlikte ziyaret eden Özçelik, Karayolları Bölge Müdürlüğünin Burdur'da gerçekleştirdiği ve planladığı yatırımlarla ilgili görüşmelerde bulundu.

Yoğun Antaya Ziyareti

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksel’i ziyarette bulunan Özçelik buradada, Antalya İl Müftüsü Osman Artan, Antalya Tapu ve Kodastro 6. Bölge Müdürü Mürsel Necmi Akkoca, İlbank Antalya Bölge Müdürü Fuat Koçal ve Anadolu Ajansı Antalya Bölge Müdürü Murat Eğilmez’le bir araya geldi.

Türk Parlementerler Birliği Açılışına Katıldı

Türk Parlementerler Birliği Antalya Temsilciliği açılışında çeşitli dönemlerde Burdur ve çeşitli illerde hizmet eden Milletvekilleri bir araya gelen Özçelik, burada 22.23 Dönem Mehmet Alp, 22.23.24. Dönem Ramazan Kerim Özkan, 21. Dönem Süleyman Çoşkuner, 21. Dönem Mustafa Örs, Burdurlu hemşerimiz Antalya 21. Dönem Milletvekili Osman Müderrisoğlu ve 17. 18 Dönem Sait Ekinci ile görüşme imkanı buldu.

Açılışta Yoğun Görüşme Programı

 Türk Parlementerler Birliği Antalya Temsilciliği açılışına Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türk Parlementerler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz,  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile birlikte katıldı. Özçelik, Türk Parlementerler Birliği Antalya Temsilcisi Dr. Osman Akman’a çalışmalarında başarılar diledi.

Rektör Yardımcısı Karaca'ya ziyaret

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Mehmet Karaca’nın kızının  vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulundu. Öçzelik,  Şeyma Karaca'ya Allah’ta rahmet ailesine ve yakınlarına sabır dileklerini iletti.

Başkan Geçer'e taziye ziyareti

Tümsiad Burdur Şube Başkanı İzzet Geçer ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Geçer’e babalarının vefatından dolayı taziye bulunan Özçelik,  Mehmet Geçer'e Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı diledi.

İşyeri Açılışına Katıldı

Burdur Merkez’de Gülay Korur’un sahibi olduğu Vestel Bayii ve Korur Sigorta’nın yeni işyerinin açılışına katılan Özçelik, açılışı gerçekleştirilen İş yerlerinin hayırlı, uğurlu ve bereketli kazançlara vesile olmasını diledi.

Merhum Tuncel'u unutmadı

Gazetecilik mesleği ile yıllarca Burdur'a katkı sağlayan Muharrem Tuncel'in vefatından dolayı Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Burdur Gazeteciler Cemiiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’i taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Keyik'e ziyaret

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’i 22. 23. Dönem Burdur Milletvekili Mehmet Alp, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ile birlikte ziyarette bulunan Öçzelik, Burdur sanayisi ve yeni yatırımlarla ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Tema Ziyareti

Tema Vakfı Burdur Şube Temsilcisi Gülser Bülbül ve Üyeleri ile bir araya gelen Özçelik, Burdur'da yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Güven'le yatırım ve çalışmaları konuştu

Aile ve Sosyal Politikalar Burdur İl Müdürü Hasan Güven’i ziyarette bulunan Özçelik, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Burdur'da gerçekleştirdiği yatırımları ve yeni yapılacak olan projeleri değerlendirdi. İl Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Özçelik, yapılan çalışmaları gezdi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar çalışmalarını dinledi

Doğa Koruma ve Milli Parklar 6.Bölge Müdürü Rıza Kamil ile  bir araya gelen Özçelik, ziyarette  Bölge Müdür Yardımcıları Osman Yöntem, Orhan Ceylan İl Şube Müdürü Tamer Yılmaz, Sulak Alanlar Şube Müdürü Ersan Berberoğlu, İdari İşler Şube Müdürü Mustafa Yağcı ile İnsuyu Mağarası, Burdur Gölü, Salda Gölü, Tabiat Parkları ve Burdur Kuşları ile ilgili görüşmelerde bulundu.

Turizm çalışmalarını dinledi

İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Mehmet Özdemir’i ziyarette bulunan Özçelik,  İl Müdür Yardımcısı Osman Koçibay, Şube Müdürü Süleyman Yaman ve Araştırmacı Şinasi Varlık’la Burdur'da yapımı devam eden Kültürel çalışmaları, İl Kütüphanesi, Turizm çalışmalarını ve Projesi tamamlanan Müze ile ilgili görüşmelerde bulundu.

Telekom Müdürü ve personeli ile buluştu

Telekom İl Müdürü Ahmet Ali Gedik’i ziyarette bulunan Özçelik,  Telekom Müdürlüğün yapmış olduğu çalışmalarla ilgili görüşmeler gerçekleştirerek çalışan personelle bir araya geldi.

Ak Gençlikle Buluştu

Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can Başkanlığında gerçekleşen İlçe Başkanları ve Yürütme Kurulu Toplantısına katılan, Özçelik, 6. Olağan İl Kongresi öncesi görüşmelerde bulanarak Başbakan Binali Yıldırım katılacağı il kongresinin çoşkulu olması için yapılacak çalışmalar hakkında  istişarelerde bulundu.

Bucak İlçe Yönetimi İle Buluştu

Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül’ün başkanlığında Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşen 6. Olağan İl Kongremizle ilgili görüşmelerde bulunan Özçelik hep birlikte çalışmalarımız sürecek dedi.

Kanal 15'i Ziyaret etti

 Yeni yerine taşınan İlimizin tek televizyonu Kanal 15’i İlçe Başkanı Adem Şengül, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ziyarette bulunan Özçelik,  Kanal 15 Genel Yayın Müdürü Hüseyin Dilek’le görüşmelerde bulunarak Güncel yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Meçikoğlu ile bir araya geldi

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu ziyarette bulunan Özçelik burada uzun konuşma zamanı yakalayarak,  Taşın Aş olduğu Bucak ilçesinde yeni yatırımlarla ilgili çalışmaları anlattı ve görüş dinledi.

Bucak Ziraat Odası Başkanını Ziyaret Etti

Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir, Başkan Yardımcısı Şaban Aksu ve  Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Özçelik burada, ziraat odasının Bucak ilçesine kazandırdığı yeni ve modern hizmet binasında incelemelerde bulunarak çiftçilerle de sohbet etme imkanı buldu.

Taziye Ziyaretlerinde bulundu

Bucak Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir ve Hasan Demir’in annelerinin vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulunan Özçelik, Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı diledi.

Bucak Oğuzhan Spor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Durkut’a babasının vefatından dolayı taziye ziyaretinde de bulunan Özçelik,  Bucak İlçesinin İlk muhasebecilerinden olan İbrahim Durkut'a Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Serpil Ekinci Başkanlığında yönetimle buluştu

Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci başkanlığında gerçekleşen İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Özçelik, Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan 6. Olağan İl Kongremiz öncesi yapılan çalışmalarla ilgili görüşmelerde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Salda Kayak Merkezi Yeni Kayak Pisti ve Tesis Takviyesi Yapıldı

Salda Kayak Merkezi Yeni Kayak Pisti ve Tesis Takviyesi Yapıldı